Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Страхотна е Ники, заслужавала си е чакането!

Ако е удобно, напиши серийния номер, за да й видим спецификацията!

Със здраве да си я ползваш :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

028477648.jpg?r=0

И аз отдавна не съм се разписвал!!! Neck Shape: Modern "C" Shape Number of Frets: 22 Fret Size: Medium Jumbo Position Inlays: Black or White Dot Position Inlays Fretboard Radius: 12" (305 mm) Fretboard: Ebony or Maple Neck Material: Maple Neck Finish: Satin Urethane Nut Width: 1.650” (42 mm) Scale Length: 25.5" (64.8 cm) Pickup Configuration: H/H Bridge Pickup: EMG® 81 Humbucking Pickup (Bridge) Neck Pickup: EMG® 60 Pickup Switching: 3-Position Blade: Position 1. Bridge Pickup, Position 2. Bridge and Neck Pickups, Position 3. Neck Pickup Controls: Master Volume

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък се разделих с 2, вероятно ще остана и без Зак Епи.

 

Но ,пък това е нов любимец.

 

valor_spalted.jpg

The Michael Kelly Valor Limited offers the perfect combination of vintage styling with modern features. This is not your father’s single-cutaway! The Valort body has been designed with a slightly extended upper bout. This provides additional body wood to neck contact and improved the Valors tone. The Michael Kelly Valor Limited has been packed with features to improve tone and playability.

 

Michael Kelly Valor Limited Spalted Maple Top

Set Neck

Body is Solid Mahogany

Splated Maple Top

Neck is Mahogany

Fretboard is Ebony

Medium Jumbo Frets

Scale Length 24 3/4"

5 Ply Bindings

Abalone Inlay Fret Markers

Tone Pro Bridge

Grover Tuners

Pick Ups - Rockfield SWC (Select Wound Custom)

Electronics - 1 Volume, 1 Tone, 3 way switch plus Push Pull Coil Spitting

 

Какво ме кефи - сетнека, махагона и адаптерите( делят се и на сингли), стринг тру дават як звук, китарата има визия,

 

Scale Length 24 3/4"

- на мен ми е екстра. метални копчета за потове в средновековен стил. ( все пак е модел Храбър лтд) Какво не ми е кеф - 3 ст. суич - не ми е удобно място, ако беше в предната част , щеше да ми е по удобно. Няма добър достъп за високите позиции. В Ла се свири ок, но ако трябва да се удари пентатоника от Си(19 поз), не е гот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мерси много за пожеланието, голям мерак ми е да знаеш. :) Щом пристигне ще напиша номера.

 

Уникална е, Ники!

Такъв деним финиш и мейпъл гриф са ми мечта, а още повече, че е и произведено от Том Андерсън - любимата ми марка :)))

Редактирано от atanas_shishkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@serengeti

Ако напишеш и едно кратко ревю в темата за "Добрите метъл китари" цена няма да имаш :)

 

@TONY - Сложи един пот на мястото на swtich-a, а самият switch го премести B)

 

@rockfire - Как можа да изцапаш страницата с т'ва тамагочи :greenball:

Честито на всички :cheers2:

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 5м. чакане новата ми ТА вече е готова. :greenball:

 

 

http://www.picvalley...RcVMstdvGOX.JPG

http://www.picvalley...42JR1imhm9c.JPG

 

Честито! Като пристигне и прасни няколко хубави снимки в темата за ТА, та да и се порадваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

06.jpg

 

Ibanez JPM P2

Още една сбъдната мечта. Китарата е 13 годишна и няма нито една, абсолютно нито една драскотина, избледнял цвят, оксидация по металните елементи или какъвто и да е друг признак, че инструмента някога е използван. Китарата през почти целият си живот до сега е живяла в куфар. Абсолютен NOS, когато я видях все едно бях в магазин и си купувах нов инструмент. Специални благодарности на Марин (мм1973), че ми позволи да му я отмъкна.

 

;) Марио B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.