Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бахти и бугерата , баце!!!! Т'ва цял багер. Можеш да ходиш да буташ незаконните строежи в Несебър с него. Със здраве да си го къртиш. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз обмислях да си взема Бугера (и сега, като слушам семпли най-вероятно ще си купя по-нататък и такава), но ми изкочи оферта за глава Garland, която най-вероятно утре ще съм купил. Дано не ме домързи да се отблежа в темата хаха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си Garland-a тази вечер! Понеже нямам с кво да го снимам собственоръчно, ще сложа снимка от обявата:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc...7_2365841_n.jpg

Благодарности на Антон.

Редактирано от Slipaway
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъ-ъ-ъ ... аз ... малко ... таковата ... :secret:

 

Face.jpg

 

Top.jpg

 

 

 

Да са живи и здрави MMG-Music! :) Кат' си нямат друга работа и докарват Hughes&Kettner-и, дето са ми слабост (няма да лъжа), дано не се отърват от клиенти! Така им се пада! :D

 

P.S. Данчо, на първо слушане не усещам голяма разлика между тоя и Edition Blue. Но има готин response, харесва ми. :) Малко кафевее при по-як volume, но т'ва с говорител се оправя, вероятно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барабар П*тко с мъжете :)

Имам си ново приятелче:

digitech%20whammy.jpg

УжасТно е просто :secret:

ей ще бъде супер ако направиш представяне възможностите на уамито

 

а да честито

 

rammpokf

да не са те наели да рутиш мутренски незаконни имоти, че се оборудваш така :)

 

честито и да направиш едно представяне на комбото ХиК

Редактирано от Acei
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

 

Не, просто полудях, като го видях налично, че и в перфектно състояние. Помислих, помислих ... 5 секунди, па скочих в тигана накрая.

 

К'во да напра'а? Кефат мЪ тез кОбета. :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dsc02726ro.jpg

 

There she is!

 

Най-после, след 2 седмици китарката пристигна посредством новата услуга на Динакорд.

 

Вери найс, перфектно е сетъпната, само дето не е за моите нужди (струни десятки и доста височък екшън), но ей сега се заемам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Е-е-е-е-е, на-а-а-ай-сетне! :punk_guitar: Айде, батка, честита да ти е! Много ноти да потрошиш, много струна да изкъртиш, 5 кила перца да изпилиш и най-вече - много да се кефиш! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенк ю! Подхванах я вече с девятките, жалко, че трябва на училище да се ходи.

 

 

Бай дъ уей - копчетата на потенциометрите са на шлици, ама на бриджа са поставени много гадно, че цифричките не се виждат. Някаква идея как да ги извадя, за да ги наместя, понеже с дърпане не ми се получи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, още са новички. Опъвай по-здраво. Ако ти е неудобен захватът, подложи върху тялото, точно под врътката, някаква по-дебела хартийка (да не надраскаш лака на китарата) и напъвай врътката отдолу с отвертка като лост. Ама внимателно, не кат' змей. ;) Първите 5 пъти тъй ше е. Не се притеснявай за потенциометрите - няма какво да им почупиш.

 

Forza. :)

Редактирано от Rammkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.