Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Гарландче е :)

3 броя 12ах7 в предусилвателя, 2 броя 6Р6 в крайното. 20 вата мощност. Имам семпъл на мръсния канал, записан с кофти микрофон(който даже е вокален), затова не знам колко си струва да го пускам. Другата седмица ще ми донесат инструменталния и ще се постарая :)

 

Един съфорумник има подибно, да видим кога ще се похвали :)

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто имах в мазата 3 бр МВ3 и след като възстанових едното за един приятел, реших да оползотворя каквото беше останало. Накрая остана една празна, кутия, която не ми се искаше да хвърлям и реших да я "напълня" с нещо, с което отдавна имах наум да експериментирам :)

Крайните лампи всъщност са 6П3С, изходният трансформатор е тип NSC041318 за Fender Deluxe. Понеже лампите малко стърчат се наложи да има направя "козирка". Могат да се ползват и 6П6С (6V6), вътре има възможност за индивидуално нагласяне на преднапрежението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайните лампи всъщност са 6П3С

 

Е тъй, де, тъй... :)

 

@death^metal инлеят кърти! :dance:

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, какво си намислил да майсториш с таз педалиера, на която си объркал линка и не ти излиза картинката :punk_guitar: Между другото, скоро ми пристига баба месата с едно епифонче, ще сложа снимки като дойдат :) Ще! ;)

Редактирано от death^metal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...вярно не излиза снимката... :) ...иначе то творбата вече си е факт...моята баба МЕСА заедно с ТиСи-то и безжичното съм ги сбрал в един хубав поръчков рак и Берито е да си разцъквам ефектите...а ти на толкова много здрави китари нямаше начин да не за-МЕСИ-ш накрая...само да видим на кой модел си се спрял... :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая дойде китарката която толкова чаках :) Agile AB-3000 Baritone Tribal Green :)

 

28' inch scale

2 active humbuckers

Grover tuners

6 strings

Alder body

Maple neck

Ebony fretboard

TOM bridge

String through body

и е сyпер зеленааааа ;)

 

На снимката е с 13-60 но вече е с новите La Bella 15-80 Baritone Roundwound :)

Настроена е bgdAEB :)

Вади невероятен тон и като цяло съм супер доволен.

Взех я с Hard case за 530$ + 25$ shipping :) което си е далавера отвсякаде, потвърждавам че Agile са наистина добри китарки за парите си, а и пича беше супер учтив като го питах всякакви глупости относно нея :)

dsc02176f.jpg

dsc02178d.jpg

Редактирано от krismana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.