Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Да, благодаря за вниманието. :) Само един въпрос директен - на всичките симулации ли се личи ламповия звук? И ефектите прецакват ли го? Благодаря предварително. ;)

 

Хаха, може би е така, но просто ламповите серии на Line 6 биват тотално жулени из ревюта и т.н. :) За това ми е интересно. То че се личи, личи, ама при моделинг все трябва да има нещо различно.

 

А ето нещо дребно от мен ->

 

http://i48.tinypic.com/34opi76.jpg

 

Seymour Duncan Parallel Axis Trembucker

Dunlop Teckpick

Planet Waves Body Paste

Dunlop String Conditioner

 

Трембъкъра ще го слагам някой ден, имам го от седмица вече някъде, НО обръщам внимание специално на перцата!!

 

ДА, струват 20 лв! НО по дяволите, не съм очаквал такава голяма разлика в звука! Честно чистия канал е като с друга китара, а палм мютинга изкъртва! Метал + Метал = МетЪл!! 12 перца са, не знам кога ще ги износя, СТРАШНИ! С тоя дизайн само свириш, свириш, обръщаш и режеш вените! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ха, че остава да не бива. Точно такова мисля да си взема. Само да те питам нали от Динакорд го взе ? Иначе честито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...снимки лесно...в момента все още чакам да се размърдат Румънските другарчета и да си получа новата китарка... :hysterical: ...нещо са ме присърбяли ръцете...ама ти може да пуснеш актуални снимки на стената у вас...мисля че всеки тук би им се нарадвал...аз там се чувствах като Али Баба в пещерата на съкровищата...и Шектърчето си е е**ло майката, ше знайш...нещо почвам май да се подточвам за таквозе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...звучи убийствено както се и предполага...тялото е махагон с покритие от флймд мейпъл...адаптерите са ДиМарзио Паф7...тремолото Едж Про...и изобщо като се съберат всичките чаркове...в съчетание с перфектна японска изработка...се получава уникална главорежеща машина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рядко ми се случва ,но адски завиждам , а вече не првят j-custom или имаха някакъв нов модел ама това си е уникален инструмент

много жици да стържеш :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.