Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много красив Лес Пол, don_pepinio, да ти е честит! Аз пък скоро се сдобих с първата ми свястна китара :) (преди това се "учих" на кремона :) ). Та китарката е Yamaha RGX 321, ето и снимки:

 

Image044.jpg

Image080.jpg

Image058.jpg

 

Както се вижда нищо не е сменяно по нея; за в бъдеще май ще се слагат PAF-PRO и Fred като за начало. Между другото, искам да попитам дали някой, който притежава/е притежавал този модел, знае точната година на производство. Питам, защото като въведох серийния номер тук ми изписа

 

Date: May 22

YEAR(S) : 1961, 1971, 1981, 1991, or 2001

 

явно Ямаха рециклират серийните номера на всеки 10 години. Благодаря предварително за положения труд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ето това бижу пристигна при мен, след 18 години отлежаване в страната на изгряващото слънце :)

 

sa950.jpg

 

От Япония до София за по-малко от 3 дни, който не вярва ще му покажа tracking link-а :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! Много благодарности на Кольо, към който се допитах за този модел и съм супер доволен, че намерих тази оферта и се възползвах :) Всъщност модела се води SA950 и е много рядък, произвежда се само 2-3 години (90-93) между края на серията SA2000 и следващата SA2200. Кефи ме, че е с хромиран хардуер а не златист като SA2200. Има си push-pull за делене на сингли, абе въобще супер е! :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мен си ми харесва, много ми е удобен, а и съм с по-големи ръце като цяло. ES335 моделите обикновено са с по-дебел гриф от повечето стандартни solid-body модели, то си е част от звука, концепцията и тн.

 

Честита да ти е!А грифчето как го усещаш?Смисъл изглежда ми дебеличко.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в тази тема съм писал общо два пъти, но този път няма как да подмина :D

дано в ръцете ти да звучи поне толкова красиво колкото изглежда :)

 

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марично, близо си ми , очаквай гости скоро, а може и в бейсмена да я пуснем някоя вечер :greenangel:

 

честито много е красива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.