Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Има си финна настройка.

 

А бтв, имам странен проблем с ръчката на тремолото. Когато я дръпна нагоре и излиза. То така трябва да е, но имам предвид, че само да я дръпна съвсем леко и излиза.

 

Тя е от тия дето само се натискат и се дръпат, не е като ония, дето се завиват.

 

Тя и тая е старичка - 1985г.

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

точно след като си изгубих главата на рандала си получих ефекта, който дълго чаках... и ми стана малко тъпо, но въпреки това звучи брутално здраво през едно roland cube x20

 

 

metal-muff.jpg

 

 

:blink::mellow::icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mojo-Speakers.jpg

 

Mojotone BV-30H

Американският вариант на Celestion g12-30H. Велико произведение и голямо откритие за мен, което заслужава да бъде изтъкнато. Звучи като добре разсвирен и балансиран Celestion и то още от първите акорди (което на елементарен език иде да каже, че няма гадни високи, типични за неразсвирен говорител; и звучи супер балансирано като се понацепи). Да не говорим, че е Made in USA, а не китайска тенекия. И не на последно място, цената - китайските Celestion-и струват повече.

 

:)

Редактирано от Vynyl Sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да спомена...

 

243608.jpg

 

Sennheiser HD202 - не искам да си ги сваля от ушите - много е яко без прегарящия и мажещ звук на philips-a за 20лв. от техномаркет :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да не споделя - имам я от 1 година, след като се каня да си взема от поне десетилетие.

За добро или лошо не мога да изкарам нормален тон от нея, ручилото мечи жално като разгонена слоница :wacko:

А може просто пищялката е изсъхнала...или както там се казва малката пишка която издава звуците :huh:

Както и да е, красива е, да и се невиди и кабагайдата ;) За това допринася и миризмата на коза, която се носи от нея :)

 

26102009398.jpg

 

Още снимки.

Редактирано от death^metal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се сдобих ( чрез бартер ) със следните две приятни китарки. Не съм много голям фен на Ибанец, но тези наистина си имат доста добри страни за дадени стилове. Аз отдавна си търся шред китара, май този път си намерих :greenball:

Понеже всичките ми китари (без една) по изключение са в къщи, им направих и една семейна снимка :D

 

Здравеи, S540 ltd ......Велик инструмент.Аз имам три.Със здраве да си я ползваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че вече е минало известно време, струва си да се похваля... Преди 3 седмици си взех бял Jackson RR24M :

 

 

DSC01078.jpg

DSC01081.jpg

DSC01084.jpg

DSC01085.jpg

DSC01086.jpg

DSC01087.jpg

DSC01088.jpg

DSC01089.jpg

 

Гъзария, гъзария... :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.