Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Браво! Супер са!

Честито!

Кои години са?

 

Как бих отнесъл S-а аз не е истина!

 

 

Поздрави!

Дан

Редактирано от Daniel_V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря, китарите са наистина гот. Смятам да пусна отделна тема, за мога да се посъветвам с вас по един въпрос ( не му е тук мястото )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си жив и здрав, Кольо и нека страхотната колекция се увеличава!

 

Веднага виждам, че липсва една 12-струнна и ти пожелавам следващият път и с такава да се повалиш.

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 7-струнна няма. Слабо. :lol:

 

Шегувам се, разбира се. Кольо, имаш удивителна колекция, повечето тук можем само да ти завиждаме. Дано си свириш още дълги години. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова китари и кви ли не космически изпълнения да се похваля с един Metal Zone MT2 нищо не е но колкото да се впиша и аз с няква придобивка става.Честито на всички! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се сдобих ...

 

Ти продаде Cort-a, па си взе Ibanez ... :)

 

Честито, батко! С кеф да я нацепиш цялата от shredding! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се запиша и аз с нещо.Преди два дни ми пристигна (най-накрая) Ibanez Tube King,и си е бая зверче това чудо.Много мощен звук има.Ама малко скъпичко легна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, готина китарка е. Има много удобен гриф. Не знам от какво дърво е, даже имам съмнения, че е от шперплат, но вади много приятен звук! Даже неочаквано за мен - на синглите и на чист канал звучи много меко.

 

Друго, което харесах много са ключовете, мисля, че са маслени. Въртят се с лекота и много прецизно.

 

Не ми харесва само разположението на потенциометрите и ключа за смяна на бленди. Малко на неудобно място са, ама ще се свикне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Съмнявам се да е от шперплат!!!Ариа са много качествени инструменти с много прецизна изработка,особено по старите.Аз имам една Магна,която е произведена през 93-та година и е невероятен инструмент.Тялото е от елша а грифът е от клен.Отдавна не свиря на на нея,но си я пазя и съм я ъпгрейдвал с Ди Марзио-Стийв Морз в бриджа и Фендер-Текс Мекс сингъл койл в нека.Има много мек и топъл тон и е страшно удобна!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност си е от шперплат. По стените на кухините се вижда съвсем ясно вафловидната хоризонтална структура. Даже като натиснах едната стена с отвертка съвсем леко и се отрно малко парче.

 

Поне на мен това не ми пречи, а и китарата звучи съвсем прилично. Ще пусна семпли после, като си намеря някой нормален работещ ВСТ хост. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално, моята Ария също е от шперплат, а е доволно стара всъщност. Абе това тремоло няма ли финна настройка? Ако е така, нищо чудно, че предишният собственик е премахнал заключващия нът :cheers2: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.