Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря :)

То всъщност точно твоите семпли ме запалиха :)

Имах възможност да си купя нещо на щатските цени, които както знаем са доста по ниски от европйските и си избрах това. За съжаление нямах парички за още нещо.

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз да се разпиша скромно -

LES PAUL STUDIO EB CH

 

http://bir4o.snimka.bg/hobby/harmonica.312497.15256035

 

с коректното и любезно съдействие на visiart.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време пак да се "изфукам" с някои нещица, които си взех за да има на какво да свиря докато съм на кораба :

 

Epiphone Zakk Wylde LP Custom Camo - една стъпка по-близо до истината, но е още е малко рано за истински Gibson:

 

37151_l.jpg

 

 

Line6 POD Studio UX1:

 

1378471_800.jpg

 

 

Sennheiser eH 150:

 

sennheiser-eh-150.1397109.jpg

 

 

Честити нови придобивки на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни, вдъхновен от историята за Пол Гилбърт и тостера, а също така и изпълнен със съседски дълг, мислех да зарадвам комшиите, като използвам чушкопека на баба ми за атенюатор...

 

... все пак разумът надделя:

 

015276522.jpg

 

;):):):rocker::rocker::rocker::rocker::rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш си на идея колко марки китари пробвах в този ценови клас, че и малко по скъпи. Тази просто ми лепна в ръцете :music336: Страхотна изработка, много добре сетъпната. Тялото е swamp ash, бридж и ключове wilkinson. Какво му трябва на човек. Още не съм я разцъкал, но довечера слагам новите струни и :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.behringer.be/EN/images/products...pective_web.jpg

 

Благодарение на съфорумеца LUKE.

Обаче нещо не намирам разлика като свиря с китарата в Line In и с DI-Box-a в Line In :)

Виж дали правилно го връзваш. Правилния начин е:

Китара -> инструментален кабел -> вход на DI -> балансиран изход (конектора като за микрофон, т.е. XLR) -> балансиран микрофонен кабел -> микрофонен предусилвател -> балансиран кабел (с xlr или TRS конектори) -> балансиран line in на звуковата карта. Не всички отклонения от този начин са фатални, но всяко едно е предпоставка за компромис със звука или обезсмисляне на di box-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, честито. Надявам се да пуснеш някой семпъл на Moolon-a (пък ако е с някое от телетата ти с хъмбъкери, равен нямаш :) ех колко скромно си поръчвам...) Гледах го няколко пъти, много красив дизайн, но още не насмогнах да му чуя гласа, а пък ми е интересно... Че и в Хармони няма ревюта баш на диста :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.