Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

^Мерси, братле, честито и на теб!  :metalist:

 

Няколко нови неща при мен. 

 

Първо е добре познатият на всички Diezel VH4, на който му се каня от много време. Малко след като го поръчах преди около 2 седмици Diezel Amplification ме застреляха с нова версия на любимият ми усилвател - Diezel Herbert MK3. Тъй като го обявиха едва преди 2 седмици предполагах, че ще се наложи да поизчакам преди да мога да си го поръчам. Междувременно обаче колегата Стъни вдигна телефона, размени две - три приказки с Ангела Меркел и успя да ми уреди една от бройките направени за демонстрации преди производство. Вардя кабинета, та да не спука гума докато снимам! :>>

 

 

 

AL6SyqT.jpg

DxYEmz4.jpg

Един въпрос имам към тебе само: - Ти срама нямаш ли?! :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^Абе и аз си мислих, че като го събера със Silverburst-a ще просвиря Tool ама нещо не стана баш така :/

Тъй-тъй, ама не е баш тъй :D

 

Tool си е Tool... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^Съвсем малко :>

 

^^Те и без това звучат еднакво всичките :>>

 

^Чакаме Мейнард да си изпие виното, дето го вари вече над 10 години

 

giphy.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРЕ - баш това ми е на полезрението ( не че нямам два Роланд пикъпа :).

 

Интересно ми е, ще успееш ли да го подкараш и със хардуерен синт. Защото на мен това ми е подлата мисъл, да го ползвам на живо, ама не с софтуерни ВСТа а ми с някой хубав хардуерен модул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не би трябвало да има проблем. Естествено ще трябва миди интерфейс между двете. По-голям проблем ми е как да го монтирам на акустичната китара. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко и аз съм фен на светата троица, но не знам колко ще го използвам и още не съм дръпнал спусъка. :)

 

 

Инак една скромна нова придобивка и от мен:

IbanezSZ520FM-01.jpg

 

Доста интересна и читава китарка! Съмнително евтин инструмент за това, което предлага. Вече не ги правят такива... :crying:

 

Махагонец с кленов топ. Нек-тру конструкция, бридж адаптера е Дънкан, некът някакъв Ibanez. Електрониката е малко странна, с 3-позиционен суич, два волюма, тон. Адаптрите са с по 4 извода (не знам как е реализирана средната позиция в момента), ще измисля някаква зла модификация с пуш-пул тия дни. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Две нови неща при мен. При толкова Diezel усилватели реших да си избера и кабинет за тях. Колебанията ми бяха между 412 V30 Front Loaded, 412 V30 Rear Loaded и 412 G12K100. За щастие имаше как да се пробват 3-те кабинета едновременно с 3-те ампа. На клипчето по-долу вече съм изключил V30 Rear Loaded като вариант и пробвам между V30 Front (ляво) и G12K100 (дясно). Видеото е заснето с телефон, усилвателите са доста усилени. Не си вадете заключения по звука от телефона. Това което си личи от клипа и мога да потвърдя е, че G12K100 в моя случай, с моята китара, моите усилватели и обстановката беше с повече високи среди, и малко по-прибрани ниски. В крайна сметка се спрях на V30 Front Loaded, защото ми допадна най-много като среда и ниски. И двата кабинета са изключително стегнати.

Понеже ми се понасъбраха кабинети и усилватели реших да купя суич като този в демото - Ampete 444 - за 4 глави, 4 кабинета и 4 луупа. Може да работи с 1 глава и два кабинета едновременно. 

 

38812283_529492564171013_8046046751410356224_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.