Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ей така става като изпращате китари без кейсове. И двете ESP-та ми дойдоха смляни от бой. Писна ми от надрани китари :/

 

FCG0Uya.jpg

V5xGkYK.jpg

rvaWCPX.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх!От ESP трябва медал да ти дадат вече.Или направо един сигничър твой модел да издадат, че си като ендорсър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четири еднакви вероятно и в магазин няма.И аз за малко да се сдобия с една изтормозено черна бойна птица на Уил Адлер,но разума надделя.Може би ако не беше с Дънкъни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Вземай смело.

 

LTD-тата дойдоха на гости, за да видим разликите. Вниманието към детайла при тях е очаквано по-ниско, все пак се произвеждат в огромни количества, но съвсем не са зле. По фрапираща е сериозната разлика между черното и сивото ESP, и то не толкова на визия или звук, а тегло и усещане при свирене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дал си 500 кинта за Овърдрайв ;-))) Уоу!  Пусни поне някой семпъл да чуем как звучат 5 стотака дърти ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ В ръцете на тоя човек всичко звучи така че да ти текат лигите.

  И то не заради хардуеъра :)

  Семпъла ще е добре дошъл де, да пуснем малко слюнка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Искам обаче да те попитам, настрана от душевния кеф, намираш ли им практическо приложение на всичките тия китари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хетфилдите са колекция по-скоро, от тях пипам една предимно. Gibson-ите в интерес на истината ги пипам честичко. Тая конкретно няма да се учудя ако не отиде в някой приятел съвсем скоро, за това ще си я модифицирам малко за мен, че да не ми я искат :> Чисто черен хардуер и BKP Aftermath ще са на нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.