Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега, струва ли си да се вземе и чанта за почти 100 лева за този THR? Ако можеш да кажеш впечатления за Yamahata ще съм благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да се похваля и аз! Купих си подарък за именния ден - Martin GPCPA4. Просто не можах да устоя. Влязох в един гитаршоп в Германия заради друг инструмент. Но когато пипнах и чух Мартина - то беше любов от пръв поглед! Е, не можах да спя два дни, отидох и го купих! Великолепен инструмент - наистина Мартин си е Мартин! Напълно масивна, ситка спрус топ, сапеле страни и гръб, Фишман аналог електроника. И какъв звук! Ънплъгт- изключително балансирана, дълбок бас, топли средни, хубави високи. Китара с душа! Включена, в моя акустичен амп AER compact 60, през лампов акустичен преамп AI Pro Tube, е няма такъв звук! Душевен оргазъм!

 

Не можах да кача собствени снимки, не знам защо не ми ги приема!

Давам линк към сайта на Martin:

https://www.martinguitar.com/guitars/performing-artist-series/gpcpa4/

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не си прав. Сега е 2:1 за Фендър. Що не вземеш и едно SG... :greenangel:

... Explorer...Flying V ..... 335 .....

 

Технически погледнато LP има coil tap, така че все едно имам и (почти) P90 китара (не съм предполагал, че толкова ще ми хареса звука). Освен това госпожата има праг на поносимост, до 3 китари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Технически погледнато LP има coil tap, така че все едно имам и (почти) P90 китара (не съм предполагал, че толкова ще ми хареса звука). Освен това госпожата има праг на поносимост, до 3 китари.

 

 

naster, ебаси големия праг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко месеца имам Gibson Les Paul Custom, набор 76, а още не съм се похвалил, за което нямам обяснение. Оня ден се сдобих и с кубето - Peavey 6505+ и се хваля своевременно

038446397.jpg

038446398.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко месеца имам Gibson Les Paul Custom, набор 76, а още не съм се похвалил, за което нямам обяснение. Оня ден се сдобих и с кубето - Peavey 6505+ и се хваля своевременно

ахха ей това е правилното комбо

ха честито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.