Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Ако помня вярно - всеки адаптер има по два суича: едната е вкл./изкл. цъкалка, а другата е за обръщане на фазата. Има един клип, в който Брайън Мей обаснява това, както и кои са любимите му бленди, в кои песни ги използва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако помня вярно - всеки адаптер има по два суича: едната е вкл./изкл. цъкалка, а другата е за обръщане на фазата. Има един клип, в който Брайън Мей обаснява това, както и кои са любимите му бленди, в кои песни ги използва...

 

Клипчетата са доста, но тези са най-добрите според мен. :)  

​Впрочем, в посочената книга е обяснено най-добре всичко за китарата, от историята й до всички настройки и техники на свирене. Заслужава си да се прочете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Marie, извинявай за офтопика (честито за чудесния и рядък инструмент), снимката от аватара ти с Брайън Мей истинска ли е?

Тоест, ти ли си се снимала с него?

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и новото попълнение - PRS Stripped 58. 

 

S8udhOj.jpg

 

Точно за 10 минути свирене се превърна в любимата ми китара. Невероятно качество, страхотно изпълнение на детайлите. 

 

Самата китара е нещо като подобрена версия на Les Paul модел - ъгъла на главата е различен (и между другото седи настроена много дълго време), грифа има улеснен дотъп до 20-ти праг. Мензурата е 24.5, адаптерите са low-wind PAF стил и се вписват в почти всички стилове. 

 

Няма птици по грифа, но на мен и така ми харесва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ibanez RG565 Laser Blue / 1990, Japan / - dead mint condition!

Pick-ups :Seymour Duncan L59 - neck / Bare Knuckle The Jaggernaut - bridge

 

17902771_10212327391327542_29960812_o.jp

 

17888425_10212327391287541_1456536234_n.

Редактирано от atanas_shishkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Оппаааа некой май се е сдобил с метълска талпа с металско-бруталистични адаптери

Ха честита да ти е новата... китарка мноогоо готини моменти заедно!!!

Очаква се звуково представяне!!

А да! Предложение! На нек позицията може да метнеш един Bare Knuckle Sinner - ей тогава ще заспят нещата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, приятелю :)

Относно адаптерите - пробвах подобен Hot сингъл за нек / Bare Knuckle Trilogy Suite / - звучи страхотно, но леко ми умалява.

С Little 59 нещата си дойдоха на мястото - допада ми повече и много добре се съчета с BK Jaggernaut!

 

17911084_10212322991217542_829662619_n.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не ти препоръчвам Bare Knuckle Trilogy Suite, а Bare Knuckle Sinner, тогава ще се чудиш как си харесвал 59-ката ;):)

Редактирано от Acei
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Marie, извинявай за офтопика (честито за чудесния и рядък инструмент), снимката от аватара ти с Брайън Мей истинска ли е?

Тоест, ти ли си се снимала с него?

:)

Да, спечелих среща на концерта на Брайън и Кери миналата година. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Палисандър.

Затова я дебна от толкова време тая китара.

Това е Olive Gold модела, който е спрян от производство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Малко актуални снимки след извършен ъпдейт на електрониката! 2 x DiMarzio PAF 36th anniversary, CTS потове, подходящи съпротивления и Японски ключета 3 позиционни. Идеята ми беше както ъпгрейд така и за доближаване малко по-близо до корените и :D

DSC_2524.jpgDSC_2547.jpg

DSC_2549.jpgDSC_2545.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.