Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Честито на всички,да ги ползвате със здраве,да им се кефите максимално,ида ги чуем как обаждат!

А пропо,тези които имат половинки,дано са преминали скандалите(вместо коже.палто,китара).

Още веднъж ЧЕСТИТО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много сериозна придобивка, Данчо, честито!Също и на останалите - със здраве да си ползвате новите инструменти и да им се радвате :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколко години кумене... :P

 

FurmanPLPlus.jpg

 

Реално не свири, но пък пази (уж) една камара джаджи за няколко торби пари. ;)

Лошото е, че тежи и заема място в рака, който не беше изчислен да има и това, ама... Ще ъпгрейдваме по-натам.  :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

51HmB6s4vwL.jpg

 Тръгнах да сменям адаптерите на японския страт и се спрях на тези. Почетох малко мнения, от които 80% бяха адски отрицателни, но пък посвирих на китара с такива и се уверих за пореден път, че нета е пълен с дървени философи. :) Адаптерите са страхотни, бистри, чуват се струните, звучат хулигански, точно за седемдесетарски страт от 85 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има мнение.  Имам някоя друга китара, та горе долу знам как стоят нещата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Мат Белами мислим друго също :) Няма нужда да си даваме акъл, поне не по този начин. 
@Jim-ph, увжавам колекцията ти и любовта към Мустанга, но всеки си има вкус. Няма смисъл от тази дискусия, поне не и в тази тема.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, поне човек да пробва комбинацията, ако е в София (там по магазини сигурно има въпросни китари) - за да предобие представа, защо аз казах така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Jim-ph
1) Това не е ЛП китара, има сингъл на нека
2) Пробвал съм със сингли, имам представа
3) Наистина е много дървено философска позицията ти - "My way or the highway" един вид
Нищо лично.

По темата - завършен е проектът ми по ъпгрейд на корта =] 
Ще пусна тема в "Изработка и ремонт" по-късно

16387259_740936422735991_101108896239304

 

16300091_740936316069335_394502388471337

 

Извинете за ниското качество на снимките, но се придобива идея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.