Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За много години на всички тук!

Имам китарата от известно време, но едва сега направих необходимите промени и я готова за Фукнята! :)

B.C.Rich Warlock NJ7 сега с 2x EMG 707!

 

DSC_0022_zps019jezng.jpg

 

DSC_0021_zpsbazdknom.jpg

 

DSC_0020_zpshmxk7fyh.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългоочакван ъпдейт по темата:

Бях взел тая тояжка преди време, после я разглобих и дълго не предприемах нищо докато не се свързах с Крис Бас от форума, който ми направи рефрет и пре-лакиране на грифа. Освен това инсталира и новия хардуер. Аз само си сложих адаптерите и електрониката.

Най-Накрая заприлича на китара, а и както се оказа от записите онзи ден - дори и обажда яко!

 

DSC_0263_zpszfc1udtz.jpg

 

DSC_0264_zpsmwipakmz.jpg

 

DSC_0266_zpshkhzaksw.jpg

 

 

 

 

Леко пред-Коледно...

No Brand Les Paul Copy

Надявам се с помоща ви,Колеги да разгадаем годината и място на производство. На гърба на струнника пише Made In Japan. Сериен Номер: 814208.

 

DSC_0024_zpslmgyguta.jpg

 

DSC_0023_zpsjdrw6uxu.jpg

 

DSC_0022_zps05cunpsz.jpg

 

DSC_0026_zpstpeaondd.jpg

 

DSC_0027_zpsqxfaoscp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не се изфукам :) - Кремона R30 steel string.

Засега още е без електроника, но скоро ще бъде екипирана.

Моето скромно мнение - отвява Ибанци, Ямахи, и ниския клас Тейлър и Мартин в съотношение цена -  качество.

Едно клипче снимано с телефона по долу :)

https://www.facebook.com/plamen.mandadjiev/videos/10155688144658538/?l=2635853622205024607

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път имам нещо наистина специално, поне за мен. Утре ще разкрия какво точно се крие в този куфар, а до тогава приемам предложения.
Позналият ще има поне една бира от мен :P
Мога да подскажа само, че е китара. По едно предположение от човек, марка и модел :)
 

Photo_1_12_17_1_59_16_AM.jpg

 

Поздрави, Тихомир

Редактирано от Tisho_Vasilev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Моля, да не използваме темата за "тука има, тука нема" дискусии. Има си точно определено предназначение. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за предишния пост :)

Ето и новата ми красавица :)))

Ernie Ball MusicMan JP6 2007 Limited Edition, Fully Loaded

 

16114233_10202914703425383_8426835958134

Поздрави, Тихомир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Предполагам че съм един от малкото хора във форума имал късмета да влезе във фабиката в Сан Луи Обиспо.

И преди това си бях фен на ММ, след това съвсем. Честито човек, това е класен инструмент !

 

ПП: куфара оригинален ли е?

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Предполагам че съм един от малкото хора във форума имал късмета да влезе във фабиката в Сан Луи Обиспо.

И преди това си бях фен на ММ, след това съвсем. Честито човек, това е класен инструмент !

 

ПП: куфара оригинален ли е?

Много благодаря. Аз съм безобразен фен много от музикантите, които ползват ММ, а след като се докоснах до няколко модела...

Куфара е оригинален, но мисля, че и той се води някаква лимитирана серия, като китарата.

 

Говорейки за класни инструменти ..честито, Данчо :) Прекрасен ТА. Гледах няколко различни модела(Кобра, Дроп Топ Класик, Класик Т) и наистина ми беше трудно да реша.

Със здраве и както казва един от най-добрите ми приятели...да напишеш много евъргрийни с нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.