Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Абсолютно съм съгласен. Проблема при повечето ефекти - ревърби, хоруси и.т.н. е, че носят горе долу същата честотна информация като основния сигнал и се получава т. нар. "маскиращ ефект" - честотното припокриване в определени зони. По- качествените процесори използват различни алгоритми и технологии за избягването му. Определено си личи класата на даден процесор пред друг в това отношение в директно сравнение. Не знам какво правят от t.c., но доста добре се справят като цяло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Едни боксьорски адаптери си взех. Като винкел са - имат зверски зъботрошащ пънч. И ПМС - пост-математически синдром: по-зли са от харпия в цикъл :) https://www.youtube.com/watch?v=qxMO36b1tZw&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се похваля с новата си приятелка Gibson Les Paul Studio Faded 2016 T, в цвят Worn Cherry!

http://www.gibson.com/Products/Electric-Guitars/2016/USA/Les-Paul-Studio-Faded.aspx#LPSTWCCH1

gibson_lp-studio-fad-w-ch6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази китара или модел ми е супер позната. След разочароващата 2015, моделите от 2016 са завой на 180 градуса. Отличен инструмент - препоръчвам на търсещите да огледат и най-вече пробват. Очертава се добра година за Гибсън феновете. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна е!!!

Това е най-коравия Гибсън, който съм пипал. Те не са много (5-6-7), но все пак. Не че другите са лоши, но тази най ме изкефи. И на дизайн и на всичко. Естествено и звучи супер!

Честитка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята от 2006 мисля, че  е изцяло от махагон а тази е с клен.
Аз имам една от подобна от 2011 , която пък е chambered, но тези от 2016 са с modern weight relief. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega прав си така е!Не съм се интересувал коя година какви дупки правят в телата за олекотяване.

 

Jim-ph айде спри се с твоите Фендер и Гибсън копия.Разбрахме че си падаш по копията и ги продаваш постоянно.Няма нужда да се хвалиш с тях.

Като започнеш да продаваш кадърни Фендери и Гипсъни ми се обади да си взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

champ12.jpg

 

Много приятно ампче за в къщи и за записи. Чистия му канал е тих за гигове без микрофон, (освен съвсем камерни) , но пък е наистина приятен, според мен. Драйва е способен на приличен блус тон, но не повече (в посока хай гейн). Това, което най много ми харесва е, че ампът е много малък но с 12 инчов говорител

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Честито! Дали ще бъде много нахално ако те помоля за един клип в твоя стил за представяне на ампа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ти па,Кольо и в квото да се включи пак ще избие рибата с чук....то е до свирене цялата работа.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе така е, ама Кольо в каквото и да се включи му намира на това в което се е включил звука и искам да чуя как звучи тоя амп в ръцете на човек дето знае как да го пипа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.