Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Благодаря, Наско! Но въпреки, че е чеймбърд, хич, ама хич не е лека. Ще я видиш и пробваш при първа възможност. Много странна птица е наистина - не е по "правилата" по нито един параграф :)

 

Аз имах известни колебания, относно това, което може да изкара като звук. Но след първите тестове всичко стана ясно. Има жесток пънч и звучи по-дебело (определено) от другия ми Suhr, който е Pro 4 серия.

 

Човекът, който е поръчвал този уникат определено е знаел какво иска и какъв ще е крайния резултат! Китарата има внушителен пънч и дефиниция.

 

P.S. Току-що разрових в нета, и открих, че човекът, който си е поръчвал китарата (Rob Lyter), всъщност e работил в Suhr :) и определено е знаел какво поръчва :)))

 

Suhr%20Classic%20T%20-%20Rob%20Lyter.jpg

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито!Не съм виждал теле с флойд и хъмбъкъри.Много интересна комбинация.

Сега се сетих на какво ми приличат главите на Suhr китарите.По едно време имах един Lag Rocklinе, та почти е същата формата.

75792d9e-d56c-420d-8693-6565b49d6c91_zps

p3_uv3amloru_ss.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Честито и от мен.

По-тежката китара не означава по-добра или по-добре звучаща китара. Означава просто по-тежка китара :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее този Suhr телекастер звучи много ама много отлично :D , особено ме радва звука изваден от бридж адаптера.

И понеже съм си такъв един и си мисля само за ниски строеве и бруталности си представям с този прекрасно дефиниран тон ако се смъкне настройката какви неща в тежката артилерия могат да се изсвирят. Отделно на това звука, който излиза от нек адаптера много ми напомня на звука на Джими Хендрикс в някои от парчетата му.

 

Слушайки и двата записа на двата адаптера стигам до извода, че това е Универсалният инструмент с главно "У".

 

Поздравления за избора Visiondann страхотен инструмент си взел. Много готини моменти и музики с него да си споделиш!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато сме на тема Suhr :)

 

Suhr Modern 7 custom

 

Basswood body

Burl Maple Top

Trans Blue Denim Slate finish

Black back

Cocobolo neck

Cocobolo fb 16"

Custom neck profile, Petrucci style C-shape

24 SS-Jumbo frets

Black Hardware

Hipshot bridge

Suhr(Hipshot) locking tuners

Suhr Hot-7 pickups

3 way toggle switch

 

IMG_1529.jpgIMG_1530.jpgIMG_1532.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от щастлив съм да анонсирам присъединяването ми от скоро към клуба на собствениците на инструменти KD :). Откакто имах възможността да се докосна до повечето от тези прекрасно изработени със сърце и душа иструменти, модела Turbulence II просто стана част от мен - модел за който мога да говоря много, но думите са безсилни - той просто трябва да се усети...информация, снимки както и клипче със скромно участие от моя страна може да се намери на сайта тук: http://kdbasses.com/?item=62

 

Специални благодарности към нашето злато - Костадин Димитров - благодаря ти адаш!!!

 

12671958_10205822655790368_274789732194012657832_10205822655710366_480265717425612698652_10205822655910371_583092971883112694655_10205822653350307_245790102616112514022_10205822653550312_9138854737867

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления на майстора за изработката, а свиренето ме разкости :godbless: .Много яко изглежда и звучи!Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Косьо! Много хубав инструмент и видео. Видеото го бях гледал преди няколко дни още! Поздрави и наздраве!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за чудесния инструмент, мисля че е попаднал при точния човек :) Поздравления и за свиренето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.