Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Нещо беззащитно и от мен :) Не харесвам безжични, но това се оказа наистина много добре измислено/направено. Няма го в наличност в БГ и се наложи да го поръчам отвън. Знаех за този модел и го чаках да излезе.

 

48khz / 24-bit конверсия и дигитална трансмисия. Почти нулева латенция. Най-доброто което съм пробвал от този тип устройства до момента. Препоръчвам го на всеки, за когото е важно да ползва трансмитер.

 

Line6 Relay G-75

 

RelayG70-xlarge-530x450.jpg

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честитка!

Аз имам G30 и също съм много доволен. Да е преди няколко години бях направил една тема със сравнение с кабели и се оказа доста по-добро от не толкова евтини кабели.

 

Това беше модела дето можеш да ползваш с няколко трансмитера нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше модела дето можеш да ползваш с няколко трансмитера нали?

 

Да, точно. Можеш да добавяш трансмитери и то доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите ми пинчери - дребни и зли: 036138642.jpg?r=0

Яко! Два готини дребосъка.  ;)

Аз от около 2 месеца съм поръчал един TS MINI в Динакорд, но поради някаква причина не идва. Нищо де, ще си го изчакам.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Една метъл машина - Charvel Pro-Mod San Dimas® Style 1 HS HT.

 

 

036033968-big.jpg?r=0

Ха бравос страхотен инструмент!!!

 

Нещо напоследък има едно откриване на Charvel китарите. Споко скоро ще откриете и Kramer китарките!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xepr3mbkxxk8phcwvd0c.jpg

 

 

One bonus of using an original Maestro Echoplex EP-3 tape delay is the added color and bite of its preamp. MXR’s new Echoplex Preamp delivers this sound in a sturdy, elegant, and stupidly simple stompbox that even a pedal hater can love.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Явно не ми стига мозъка да сложа директно снимката и за това ..
да не остана назад  без да съм се похвалил ...слагам линк на новата си придобивка

csm_Fender_Champion_40_001FIN_00d0da0c1a

И все пак някой добър човек може да ми обясни защо нито от "Image", нито от "link" не ми дава да сложа URL на снимката която искам. Някой с повече акъл ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тей ли? :greenball:
 

[url=http://intl.fender.com/en-BG/amps/guitar-amplifiers/champion-40-230v-eu-ds/][img=http://www.bonedo.de/fileadmin/_processed_/csm_Fender_Champion_40_001FIN_00d0da0c1a.jpg][/url]

Това ти е. Реално вместо текста, който се вижда, плясваш тага за снимка и стават таг в таг, така да се каже...

Тага за линк:
[url=линк.ком]Видим текст[/url]

Тага за снимка:
[img=линк.ком/снимка.жпг]

Двата един в друг:
[url=линк.ком][img=линк.ком/снимка.жпг][/url]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

52562.png 

 

Да покажа наученото, че забравих да се похваля и с новата си микрофонна стойка Koenig & Meyer.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.