Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://www.gear4music.com/media/30953/600/preview.jpg

 

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/576939_10151611189710625_747729762_n.jpg

 

B.C.Rich Gunslinger Retro Onyx

 

 

Моята снимка не се показва, но китарата е от по-горния клас на модела с тяло от Елша, Флойд роуз ориджънъл и Рокфийлд Мафия пикъп.

Не като тази на снимката по-горе.

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

edgecrusher , да ти е честит тоя Рич. Можеш ли да ми кажеш какво производство е и ако ти е възможно да ми изпратиш снимки отзад?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edgecrusher , да ти е честит тоя Рич. Можеш ли да ми кажеш какво производство е и ако ти е възможно да ми изпратиш снимки отзад?

Благодаря! Този конкретен модел е произведен в Корея.Нямам готова снимка в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

 

То да се фукам с това нещо.. не е точно за фукане, но е за завиждане според почти колекционерската му стойност.

Представям ви обновения си бас Washburn B-2, произведен в Корея през далечната 1987-ма година.

 

Накратко:

22 jumbo прагчета

тяло от магахон

кленов гриф с радиус 12 инча, лакиран, лепена глава под ъгъл 14 градуса.

палисандров фретборд

клочове Grover

адаптер EMG PHZ, който е всъщност обновяването и така моят бас става един от малкото в света P басове (ако не и 1-вият), които използват и push-pull на Volume пота при само два кабела от адаптера (ако ме разбирате какво искам да кажа...). Плюс това има изключително добро замасяване и почти пълна липса на какъвто и да е шум.

 

И ако включим и работа по грифа и възстановяването на короните, то нещата изглеждат както по-долу:

 

Снимчици:

 

6093961i.jpg

 

6093967A.jpg

 

6093968T.jpg

Редактирано от Akerfeldt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Грешна тема, ако не се лъжа.

Време е и аз да "левел ъп"-на. Не дойде навреме, но за щастие още този месец имам 3 участия.

Съжалявам много за телефонното качество, но така е.

Fender Blacktop Strat Maple HH.
 

20rntir.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се понадуя с новото си тунерче, ма като гледам са ме поизпреварили - машиннката е супер

tc-electronic-polytune-61269.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-новата играчка в скромния ми арсенал :) Очарован съм от това колко лесно се работи с него. Тук е мястото да благодаря на Анатоли, с когото след като поговорихме малко, взех това решение :)

551320_3074793005595_856768178_n.jpg

+ 2 Fender California Cables(Неоново червен & син)

Поздрави, Тишо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tisho_Vasilev ,

да ти е честита машинката.

И ние тук имаме един такъв Зуум, но на високи нива в стая към 20 квадрата има неописуем фийдбек... пробвахме го с 3 китари, все пищи. Имаш ли идея какво може да се направи? Дали е подредба на чейн, неправилен амп... или ?

 

:oops:  sorry за офф-а!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината е или в калпава китара/адаптери, или сте набримчили твърде много гейн и компресия, или сте нагласили кофти параметри на еквалайзера. Какъв е рига след процесора? Да не би да е пуснат спийкър симулатор от процесора и след това да го набивате в кубе?

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.