Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

"Отвратително" красива, пу, пу, да не й е уроки :)

Със здраве и голямо удоволствие да й късаш струните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

I WANNA ROCK!

 

A1qnih7-KwL._SL600_.jpg

 

AND SOON OR LATER I'M GONNA BURN IN HELL

 

U CAN CALL ME TONY JJ :lol:

 

 

"The one guitar that Steve Carr really did correctly was transform an otherwise ugly 1979 Tobacco Burst Les Paul, which weighs 10.5 pounds and is essentially a boat anchor, and gave it a pink sunburst finish. That pink Les Paul has been on every recording I have ever made with Twisted Sister. In fact, it is synonymous with myself and Twisted Sister. This year I am honored that Epiphone guitars has decided to issue the Jay Jay French Signature Les Paul in pink sunburst."

-- Jay Jay French

 

PINKBURST

SPECIFICATIONS

Tuners: Grover Fingerboard: Rosewood Neck: 1-pc Mahogany, 22 fret Neck Joint: Set, 16th fret Nut: 1-11/16", Bone Scale: 24-3/4" Top: Book-Matched Maple Back: Book-Matched Mahogany Sides: n/a Rhythm PU: Gibson Burstbucker-2 Treble PU: Gibson Burstbucker-3 Controls: 2-V, 2-T; 3-Way Pickup Selector Hardware: Nickel Finishes: Twisted Sister Pink

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажеш за това ( розави китари с розави ампове, розаво дранчат) -

 

1.jpg

 

 

Jay Jay French announced The Pinkburst Project, a collection of custom made guitars and amplifiers that have been built to both create awareness for The Ocular Immunology and Uveitis Foundation and be sold at auction to help raise funds for research, education and support for those affected by Uveitis and other inflammatory eye diseases. Uveitis is the leading cause of blindness among American girls.

Евалата на Джей Джей за благородното дело. :godbless:

 

 

На теб Седма струна, ЧРД и яко да купонясаш довечера. :rocker:

 

 

Идеята да се сдобия с ТС Лес Пол ми хвана окото още, като го анонсираха 2005-та.

А след убийственият гиг на ТС в Каварна, беше твърдо в уиш листата ми.

(Ако някой е пропуснал, Каварна 28.08.2006, едно ревю

http://www.katehizis...ews.php?id=2046

 

моето го има в форума. Накратко според мен Тестамент и Туистед видяха сметката на Хелоуин, като Тестамент ги подпряха отпред с безкопромисният си спийт/траш, а Туистед Ситър направиха такова незабравимо рок шоу, че

Германците изглеждаха доста жалко между двата сета.

Шоуто на Туистед беше едно от най-яките, които съм гледал изобщо.

Ди Снайдер нямаше спирка по сцената, Марк Мендоза беше бас анимъл, който яко "накзваше" баса си,

Еди Ойеда и Джей Джей Френч свириха жестоко, дръмъра Перо, бетон.

Изобщо ТС страхотно ми се издигнаха в очите след този концерт, който не е бил, може да съжалява само )

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата ми придобивка,укулеле - Lanikai LU-21C :

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1975/3815234762467708041343926654HXDGYnqeoaslDJOEhHWD.JPG

Много приятен инструмент :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.