Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

KOCH STUDIOTONE, благодарение на коректен и много точен колега от форума (той си знае кой е :)

img0389fo.jpg

Грузинците биха вдигнали тост: да пием за това, мечтите ни да се сбъдват !

Наздраве и успешна седмица !

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Баба "Yamaha" вече е активна. От горката китара остана само дървенията, направо си претърпя пълна промяна, дори надписа на главата не е нейния си.

Тремолото беше заменено с флойд, грифа лакиран с нов надпис на главата, ключовете сменени, праговете изпилени, пикгарда от HSS е променен в HSH, като средното S е просто празна кутийка, адаптерите са подменени с EMG 81/85, 5-степенния ключ е вече 3-степенен, издълбана е за да може да се монтира кутията за батерията и те тека те. Май това и беше, вече няма какво да се прави по този инструмент за моя жалост, щото обичам да си чопкам нещо.

Относно младежите, които искат да слагат EMG питайте на ЛС докато ми е прясно, относно мондаж и т. н. ако има нужда от помощ!

 

Много бих се радвам да чуя семпли, понеже се чудя дали не сложа на Ибанеса ми, че ми звучи отвратително стерилно, освен ако не надъниш гейна. От друга страна, ако ще е само мазня - то стоковите не са чак толкова лоши. Аз обаче съм се ориентирал към 60 за нека.

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз след дъъъълго чакане да пристигне от Америка се сдобих с най-красивото нещо на Земята след мен- Ibanez ART100

Ibanez-ART100DX-Black.jpg

 

Само,че лява версия

 

Също така се сдобих с едно 40 килограмово свинче Marshall-че Marshall VALVESTATE 2000AVT

 

Earbender-MarshallValvestate2000AVT.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам,и аз се учудих първия път,обаче като трябваше да го нося на ръце се убедих :D

Нямам си на идея какво толкова са слагали вътре,че да тежи толкова ама си заслужава.

 

Вади баси зверския звук,много радва,на концерта като го надумках свърших в гащите.

То тва не е баш транзистор,в смисъл малко разбирам от устройството на тая техника,обаче тоя приятел който ми го даде ми каза че бил некъв транзистор ама имал и лампи,абе не разбрах точно,сигурен съм,че съм казал голяма простотия сега и ще ми се подигравате ама нещо такова беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

165390.jpg

 

Mesa/Boogie 4x12 Slant cab - зареден с четири Vintage 30 говорители ...

 

Наздраве!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо искам да я чуя тая хала наживо! :))) Макар, че бих взел правия вариант...Кольо много як избор и аз ги гледах наскоро в сайта им убеден съм, че ще ни зарадваш със семпли :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

165390.jpg

 

Mesa/Boogie 4x12 Slant cab - зареден с четири Vintage 30 говорители ...

 

Наздраве!

 

И с колко роудита разполагаш ебаси, това е хамалогия.... на мен от меса ректо с две дванайски ми се драйфа като го замъкна :spam:

Редактирано от death^metal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.