Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Страхотна е, Кольо, все едно, че гледам някое от бутиковите произведения на Nik Huber :))))

Чeстито на новия собственик, със здраве да я ползва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Eeee, Дика!! Уби коча с лопатата в главата! Жестоко, ман! Просто жестоко! Кольо, моля направи кратко демо - че не се търпи да гледам снимката само :)) Поздрави!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тия дни е Father's Day и $100 discount не е за пренебрегване... Бях очарован от теста в Guitar Center, сега следва да не се разочаровам в къщи :greenball::metalist:

pod_hd500_frontdisplay_high.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни е Father's Day и $100 discount не е за пренебрегване... Бях очарован от теста в Guitar Center, сега следва да не се разочаровам в къщи :greenball::metalist:

Честито!

По-скоро ще останеш (и подомашному) очарован; тая джунджурия далеч не е за подценяване. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ето нещо съвсем прясно и от мен....schecter hellraiser c-7fr bch....

 

Hellraiser-C-7-FR-BCH.jpg

 

 

...ако на някой му хареса случайно...нека знае къде може да си намери чисто нова такава...

 

http://www.telesound.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че така, ама като не ми е активен Edit бутона :)

Записах едно парче с POD-a, който иска може да хвърли едно ухо тук: http://forum.muzikan...d500-ltd-jh600/

 

Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ preIbanez

 

Честито! Страхотна придобивка!

 

Аз нали съм хвърлил око на една такава и просто нямаше как да не се обадя. Твоята нова ли е? Някакви интервенции по нея, след пристигането й? Доста хубави мнения и ревюта четох, ама от съфорумник ще ми е някак по-приятно :)

Първите ти впечатления за изработка, флойд, усещане на гриф, тяло и най-вече звук?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

...благодаря за честитката...съвсем прясна ми е и имам едва ден свирене с конкретната...но мога да споделя впечатления придобити отпреди ...когато само съм и се точил пробвал и събирал info...масивен махагонов тон...безкомпромисен звук...безкомпромисна изработка...на някой грифа може да дойде дебеличък...особено сравнен с Ibanez...но на мен ми е добре и не се оплаквам...не мисля да прави никакви интервенции като изключим перманентното сваляне на задния капак...не знам защо изобщо ги слагат от криво разбрана естетика тия неща...много добре ми се връзва с другата китара Ibanez RGA 427z DSH ...шектъровия чист тон е по-добър...въпреки че аз свиря винаги с драйв и не ми пука особено...за сметка на това трябва да призная че Ibanez-а е доста по-удобен...все едно де...ако трябва да ги сравнявам Ibanez-а е като спортна а тази като лимузина...така че е добре да си ги има и двете човекът по възможност.. горещо препоръчвам на всички...бягайте при бате Стъмпи докато все още са останали :) ...

 

П.С. стига съм ръсил глупости... отовам да посвиря сега...

Редактирано от preIbanez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

От мен скромно :) Това е най-хубавият дист на Boss, който съм пробвал, доста съм доволен, хехе

 

boss-ml2.jpg

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито вам за новите придобивки.

 

Аз на моята красива Шектърка тази седмица й взех ложе :)

 

Gator GC-Electric-A Guitar ABS Case

GC-ELECTRIC-A-1.jpg_700.jpg

GC-ELECTRIC-A_7_G2.jpg_700.jpg

P. S. Китарата в куфара не е моята, но пък има известна прилика ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FENDER TIE-DYE TO DIE FOR!

0264901_xl-2bdaa067b8a4db6384c297cc0794b8de.jpg

 

 

The tie-dye pattern is a photograph of an actual T-shirt... you can even see the cloth fibers of the shirt. A hefty naked humbucker at the bridge and a bright single-coil at the neck give it that classic Fat Strat sound while locking tuning machines provide easy, solid tuning. Maple neck with rosewood fretboard and basswood body.

The cool retro tie-dye patterns that adorn the FENDER® Tie-Dye Stratocaster® guitars are taken from real T-shirts! The finish of this Tie-Dye Strat® is taken from the colors of Jimi Hendrix' Band of Gypsies. And who better to bring the look and sound of the sixties together than Jimi Hendrix. (The Strat's yellow in this case is not so mellow.)

 

Хем е трибют на Джими Хендрикс Бенд ъф Джипсис, хем ми идва Фендер ХМ страт продължение. Звучи яко и си е баш за ХМ.

Изчистена - един хъм и един сингъл, което е напълно достатъчно.

 

Единственият въпрос е - откъде да си купя Тай-Дай Ти Шъртка ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.