Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

 

Новата ми придобивка :punk_guitar:

http://www.akaipro.c...eluxedistortion

 

Честито.

Заслушах се в демото на сайта.... това наистина ли звучи така? Надявам се , че НЕ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нищо общо няма с демото ...

Просто не знаят как да си настроят усилвателя и как да настроят врътките на ефекта. На клипа в действителност звучи, като флекс :D

Скоро ще направя някой запис и може да го постна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иии ще чакам да го чуем, че и аз се заслушах в демото ама ми звучеше не като флекс а като банциг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора просто си харесват гаден звук, това дистче е явно е "таргетирано" към тях.

Мен ми звучи нещо средно между Boss DS-1 в пулта и Zoom 505 в домашна Хай-фай система... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звукът от демото верно е тип брачната песен на разгонен стършел в размножителен период, едва ли има друга играчка в света, способна толкова да съсипе звука на Маршал 2550:) На мен ми бие на настроена от първолак Меса:) Но пък може да звучи добре в микс, знае ли човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен, например, ме кефи подобен "гаден" звук ;)

Постигал съм го едно към едно с UM 300 на Behringer :)

Иначе, ако ми попадне в ръцете, с кеф бих си поиграл с dister-a на akai.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво му е гадното, типичен метъл звук за прохождащи в занаята. Признайте си, че всички в началото сте търсили това /изключая хората дето свирят друга музика :) /. Кофтито е ако след определен период свирене това продължава да ти е идеал за тон :D

 

Въпреки че някои хора си смятат, че истинския ъндърграунд метъл трябва да се свири с гнусен и мазен дистър и умишлено използват такъв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Не съм прохождащ в занаята и съм виждал / чувал доста апаратура.

2) Свиря блус основно и ефекта се справя чудесно ( при намален гейн става крънч и т.н.)

Когато се регулират средите ,ниските и т.н по -умело , се получават нещата.

3) Продава се за 199 $ в Musicians Friend и едва ли е пригоден за изхвърляне в кофата.

4) Съжалявам, че за 1-ви път се пристраших да пиша в темата.

5) Доста категорични коментари ,при положение, че никой не го е пробвал лично ..

6) Знам ,че трябваше да си взема Firesound...

 

:thx::spam:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя гейт на Галин освен шум реже и глави, честито на късметлията! rockozaurus, не се обиждай - демото е кофти, но това не значи, че и ефектът е гаден. Щом се спогаждате-честито и на теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно за тая тема, но понеже не съм подготвен да пусна отделна тема в Изработка и Ремонт, ще се похваля тук:

Сам си преправих старото бас комбо Маршал в китарен кабинет c 2х12 Celestion G12T-75.

С изключение на говорителите и един лист шперт-плат за новия преден панел, всичко друго си е оригиналното, което и си личи :)

От както се роди сина ми, той получава всички нови играчки, за мен остана да си ги правя сам. Да живее Направи-Си-Сам!!!

 

536047_10151034580815625_955901623_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.