Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

@Ники: Ей , палавнико ..... от много време не съм ти виждал мутрата и не съм ти чувал гласеца :))

Благодаря ти, китарата свири всичко, но адаптерите са малко vintage, не че не става за тресня , но повече напомня на 80-тарски звук ... много стегнато и дефинирано звучи. За сепултурка и други бруталии си трябва по-модерни адаптери като звук, по-мощни ...

@Тони: Благодаря ти за коментара, Тони! Хайде скоро да го видим това коланче в комбинация с любимата ти китара :)

@Hillbilly: Благодаря ти, имах възможност да посвиря и съботата (във Фенса) и в неделя (в Rock It) с групата и съм смаян от това колко динамично и добре стои в микса с група ... Дори си мисля че не е необходимо да ползвам бустери или втори канал за сола, а само, превклщчватела на адаптерите и потенциометрите за volume и tone (това е първата китара на която забелязвам че мога да използвам много сполучливо и тон потенциометъра без да се скапва звука , а напротив получава друг характер, особенно за bridge адаптера). Както се казва вече никой не може да върне на село ...... :) това в кръга на шегата ... обичам си аз и фендерския звук много ... но за сега тази китара покрива абсолютно всичко , което ми е нужно като звук с групата .....

 

Ето и едно видео само за представа , сори за звука , но това е положението :(. Така или иначе поне аз усещам огромна разлика от предишната ми китара Epiphone.

 

Грифа си е доста дебеличък ( като мене самия) и малко не съм и свикнал още, но просто надушвам как добре ще ми пасне съвсем скоро :)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Agile Pendulum Pro Dual 82527 Eb Nat Multiscale

 

P1020759a.jpg

 

P1020760a.jpg

 

P1020761a.jpg

 

P1020765a.jpg

 

В бликите месеци не искам да чувам думите "Митница" и "FedEx"

Редактирано от death^metal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаше, честито. Виж, митничарите и те деца гледат.. не бъди толкова лош :icon_shithappens:

 

 

Иначе с тази китара си те представям как свириш музика ала Чарли Хънтър :happy: :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_2238.JPG

 

Още една красавица с много интересен характер :) Нямам търпение да я снабдя с подобаващи адаптери за да чуя за какво става въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S770FM ли е това? Честито!!! Със здраве!

Абсолютна красавица! Какви адаптери планираш за нея? И смяташ ли да правиш някакви семпли, че да й чуем гласеца :)

Хвърлил съм й око на тая S серия ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

 

770 e. Първо си бях харесал 570 бялата с черен кант, но тази ми легна много добре в ръката.

 

Планирам й 2 Evo-та и YJM в средата. За мен поне тази комбинация вади най-добре душата на брадвата. Ще ударя задължително едно-две семпълчета - въпреки гадните инфинитита, звука е много характерен.

 

Ако си вземаш, обръщай внимание на бройката - в Индонезия също берат ориз и за съжаление това, което е било Ibanez, вече не е - до горния рог има отлепване на финиша и още един-два малки козметични дефекта и ще сменям бройката. За щастие от Икономов са много точни пичове и всичко е безпроблемно, за което им благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cort-cr250vb-sunburst-electric-guitar-14533-0-1299951187000.jpg

Ей я...новата ми! Повече от доволен съм! Cort не е от най-големите, но със сигурност съм попаднал на качествен инструмент! :)

ПП: Семинара и сешъна с Ники Карагеоргиев (kolio_k) в "Петното" (Пловдив) снощи, беше адски полезен! Благодарч му!

Айди, майни! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.