Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Много са ми селски снимки на дивани с наредени по тях китари. Затова си ги наредих на спалнята : 025744168-big.jpg?r=0

 

Ох, това хелрейзърче ще го изпапкам :wub: Със здраве да си ги ползваш :):rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отляво надясно - Schecter Revenger 7 с DiMarzio Evolution7 и PAF7, Fender Jimmie Vaughan strat, Gibson Les Paul Studio 50's Тribute Honeyburst, Schecter Hellraiser V1, Yamaha RBX375 и любимото ми грозно пате - дърто японско (Мацумоку) LP копие с неизвестно име и DiMarzio Super Distortion на бриджа. Общо взето засега тези китари ми стигат и считам G.A.S. за овладян - поне така смятам да кажа на психиатъра си:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G.A.S. не може да бъде овладян. Плюс това хората грешно го възприемат като болест, то е състояние на духа и религия, с което ние китаристите трябва да се гордеем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не обичам акустични, много са ми ...кухи :) Имам и кухарка, разбира се, но нямаше място на спалнята...

Редактирано от DYLGIQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

доста точно определено ....

винаги съм си мислил, че ми липса бас (по- конкретно акустичен бас), а аз съм ги събрал неоправдано много китари :blush:

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G.A.S. не може да бъде овладян. Плюс това хората грешно го възприемат като болест, то е състояние на духа и религия, с което ние китаристите трябва да се гордеем!

Нещо не съм съгласен с теб,след като смених десетина страт и едно теле мексико намерих 75 год стратокастър ,с който търсенето ми за Фендер саунд приключи..

Сега тази китарка събира прах по куфара,защото се върнах на детската любов - Гибсън - универсален инструмент.

Не ни трябват маса китари,само да намерим добре звучащи и 2-3 са достатъчни,според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Междувременно гледай да наблегнеш на свиренето, дори и с квото имаш под ръка, щото търсенето на "най-подходящият" инструмент, четенето на каталози, купуването, (на)радването, фукането, поливането, :cheers: подрънкването, въртенето на копчета, натискането на бутони и накрая продаването нямат край и все не остава време за свирене. Знам го от личен опит преди години. :greenball:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто ситга си говорил

 

ще вземе жената да прочете и после да се напъне да му вземе мерка за шапка с някоя от убавиците

 

иначе, човека хубава колекция е направил, а на мене ми е интересен онзи шектърляк, черния с изкилиферчената форма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почти за всичко съм си признал, само Гибито е на Марто, ама и него ще го "узаконя" покрай Коледа:) Я по тихо, че на един френд жена му чете тука, а се познават с моята и може да стане инфекция:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.