Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Незнам тук ли е мястото но искам да се похваля на ГОРД СОБСТВЕНИК НА Guitar RIG 4 Платена версия

Само за 179$ http://www.native-instruments.com/#/en/products/guitar/guitar-rig-4-pro/ ;):punk_guitar::punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и дано да ти бъде полезна с нещо. При наличието на превъзходащи комерсиалния софтуер напълно безплатни симулации и доста добри и достъпни хардуерни предложения за ефекти от Line 6, за мен това са пари на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Съглсен. А и за толкова пари можеше кубе да си вземеш. Но, пък ако имаш хубава саунд карта....

П.П. Хубаво е, че си горд, ама да знаещ, че размера няма значение (поне във форума де ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Малине, ти няма ли да го хвъргаш вече тоя Гибсън. Чух, че много хубави Фендери са наизлезли на пазара :music336:

 

Иначе по темата, с противоречиви чувства и редица терзания се сдобих с това ламбово кюмбе (10х Денчо):

 

2220000000_frt_wmd_001.jpg

 

и с това мило педалче (10х Пепи) :

 

BadHorsie2.jpg

Редактирано от death^metal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малине, ти няма ли да го хвъргаш вече тоя Гибсън...

Мъни,баце, десетина и нещо години свирих с Фендър, намерих моя страт от 75 год,който ми лепна като гриф и звук и друго от марката не ме интересува..

А той си седи в куфара от 2 години,защото се върнах на първата любов - Гибсън саунд..

Мене ми е по интересно как метъл като теб просвири на ампове за блус и джаз използвани основно :cheers2: ,Честито,мен,влизаш в клуба на чистия саунд :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и един клавирист от шест години да се разпише... Днес (вече вчера) се сдобих с първата ми китара - Cort G 210 (+ Roland Cube 15x и Korg AX5G). Чувството е неописуемо. Пожелайте ми успех в ученето. :)

 

ПП: Като гледам какви неща имате се изпълвам с благородна завист. Със здраве да ги ползвате :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

024267451-big.jpg?r=0

 

PRS Custom 22

 

Определено най-прецизната китара, която съм хващал! :)

 

Евала на майсторите и на хората които са я запазили в такова състояние от 2002 до сега...Музиката придобива нови измерения с нея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.