Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Хайде, хайде, имаш цял рафт с овърдрайв кутийки - избери си най-зеления, забоди го в ампа и tweak му е майката. Така се работи с Меса. Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То това е проблема де :D , чистия канал е доста компромисен (той май се явява нещо като необходимо зло при този амп :D) , а на мен предимно той ми трябва, за да си бода кутийките. Но пък ще компенсираме с лиид канала :D

 

Иначе си напълно прав, досега съм имал 3 Меси и всичките са искали много сериозно базикане докато звукнат

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :D

 

Аз много по сеч не си падам , а и ако я подкарам, доста бързо ще остана безработен :D , а и кутийките (някои) с нищо не падат по долу от драйвовете в амповете, в много случи всъщност е точно обратното, по мои наблюдения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново ампче за новия сезон :), прясно от кашона , като саунд не останах особено очарован, но пък изглежда супер.

Сори за лошата снимка, имах само телефон под ръка

 

Човек, нагъл си :girl_cray2:

 

Да имаш Меса и да викаш "ми не съм очарован".Като не ти харесва, прати ми го по "Еконт" за сметка на получателя :D

 

Шегата на страна - да ти е честито и да те радва дълги години :)

Колко пари се изръси за китарата, главата и кабинета ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря друже

 

Но ампа не съм го купувал, явява се спонсорство за един проект в който бачкам, така че нямам идея колко точно струва, макар, че мога да проверя.

А не съм очарован, не защото е лош (защото той в никакъв случай не е), а защото като цяло си падам по съвсем друг тип звук. Просто в такива случаи не ме питат какво искам, а вземат това, което някой е съгласен да предостави

Не мисля, че ще ме радва много години, по скоро, ще го върна догодина лятото :girl_cray2: , смятам да си запазя само бокса, който наистина е много як. В подобни случаи, обикновено ти дават възможност да си откупиш гиъра, който си използвал на 40-50%, така, че бокса би трябвало да ми легне към 1000 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит амп! Бях малко изненадан от избора ти, но щом не си го плащал е супер! :)

 

Пробвал ли си Lonestar? За моите предпочитания това май е най-готино звучащата Меса, която съм чувал. Много приятен крънч. Не, че Roadking и Mark сериите са лоши де :)

 

П.С. Аз наскоро спечелих търг за една по-стара глава на Mesa в британския eBay, но май няма да ме огрее да се хваля тук, че нещо имам проблеми с продавача и май ще трябва да си ползвам buyer protection-a :girl_cray2:

Редактирано от Angermeans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, какво да кажа, тогава :thumbs_up:

Приятно ползване на техниката и щом ти харесва - дерзай към нейното придобиване :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ibanez Pf-360, Limited 100 pieces Germany Import. 1982

Тяло - солиден махагон - 1 парче с две парчета клен отгоре.

Кленов гриф, Ibanez Super 58 адаптри, Sure Grip 2 копчета с push/push делене на адаптрите като сингли.

Ibanez smooth tuners 2, медиум прагчета върху палисандър, white binding, set neck, трипозиционен ключ.

За годините си е страшно запазена и вади страхотен звук. Комбинациите с пуш потовете са около десетина различни звуци.

 

101111_075324.jpg

101111_075539.jpg

101111_075830.jpg

 

Ха да ми е честита! С телефона - толкова снимки.

Надявам се скоро да кача и творчество. Блус до дупка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам нова придобивка от около 2 седмици :thumbs_up: Gibson Les Paul Studio Wine Red Chrome Hardware . Много хубава китара . Всеки знае за какъв инструмент става на въпрос . Единствено че тялото е Chamberd ( дълбана е от вътре има камери и е по лека , което ме радва ) Веднага имаше леко модване по hardware-а . Сменен е pickup selector switch с оригинален Gibson 3 way switch :) Тези дни ще постна и малко семпли :) Изглежда така :):girl_cray2:DSC_0028_small_medium_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красива (и не само) китара, имах същата на времето и още съжалявам, че я продадох, смятам в скоро време да си поправя грешката

 

Честито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички да си ги позвате със здраве! Аз се сдобих с акустичка но не съм я снимал:girl_witch: цвета е същия като последния гибсън на колегата... много си падам по този цвят :slap: Колко излезе гибсъна и откъде е взет ако не е тайна, че се зарибих като го видях ...наистина е много красив инструмент!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.