Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Valserp, заради теб ли не можах да отворя темата през телефона си?

12-15Mb за отваряне на тази тема и ми препълни паметта :)

Имайте милост малко като качвате такива големи снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^ семплии?

Ето един семпъл със "Щурчето":

http://www.4shared.com/audio/Vmz5XLYx/Shturcheto_sample.html

 

Китарата е със сингли а микрофона е за скайп :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Скромно, но от сърце. Купих си тунер Yuyin ( :punk_guitar: ) от Factor-a на Линляна Димитрова. Струваше 28 кинта, но човека ми го намали на 23лв. +едно перце Dunlop 1.5 mm :D (ограденото с червено кръгче) http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1527/27...WZjOUrGpJNt.JPG

Редактирано от Георги Антонов Костов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

И от мен нещо скромничко:

 

Peavey Nano Valve - 5-ватово, напълно лампово кубе(нце :P ), single-ended(Клас А)

с 12ах7(Electro Harmonix) в предусилвателната секция и EL84(Sovtek) крайно стъпало.

Ето малко снимки:

 

peavey-nanovalve.jpg

 

nanoValve3.jpg

 

nanoValve4.jpg

По-минималистично от това здраве му кажи ;)

nanoValve5.jpg

 

nanoValve6.jpg

 

nanoValve7.jpg

 

Първо да кажа, 5 вата си е доста силно - не го гледайте, че е такава въшка ;) (все пак си е общоизвестен факт, че

лампата вкарва повече децибели от транзистора). Ако врътна потенциометъра на повече от 1/4, съседите веднага

започват да ме "благославят" :butcher: , така че май ще се наложи да го модвам и да сложа поне един мастър волюм.

Като цяло изработката и използваните компоненти на вид изглеждат качествени, бих казал че Пиви са се справили

много добре. Единствено обаче не ми харесва спийкъра, може би защото е още нов и необработен, не знам. Пък

и няма никакви означения - колко Ома му е импеданса или пък поне производителя... Явно това е единственото

нещо, от към което Пиви са си спестили разходи. Важното обаче е, че ампчето много ме кефи! :):)

Редактирано от IsoMorPhiC
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ехехех ;) Ебати сладура !

Цистит да ти е и със здраве да го ползваш. Ако имаш желание и възможност можеш да пуснеш семплаци да го чуем.. А на тема малко ватове - напълно съм съгласен - тези му стигат, а и за вкъщи няма нужда да махаме мазилка ;)

Отново евала, много симпатично, чух демота, но е много зле записа, разчитаме на теб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.