Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря за добрите думи, дай боже всекиму.

EAmechaniX - Наистина много сериозно оценявам какъв сериозен инструмент беше мюзикмен-а, но за съжаление това беше недооценена китара в моите ръце, прекалено много вече ми се е деформирал стилът не свирене, ако китарата имаше тремоло нямаше да я пипна. Не искам да разпалвам спорове с Ibanez lover-ите във форумът, но МОЕТО ЛИЧНО МНЕНИЕ е че мюзикмен-а беше класи като звук и версатилност спряма Jem-a. ... но ако човек не е напълно доволен от китарата си няма смисъл да я държи насила, Jem-a извади очудващо натурален тон за моите вкусове (колкото и да съм фанатичен фен на Ibanez, никога не съм крил че тези китари за мен са синтетични и им трябва много за да зазвучат добре, но за мен това им е част от чарът :) ) и като включим факта че точно този модел Jem ми беше фаворит в цялата 6 струнна серия на Vai (не вклчвам специалните серии и FP моделите) нещата станаха ясни. Хората са го казали, за всеки влак си има пътници.

Поздрави.

 

:bravo: Марио ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Вчера си получих PowerAttenuator-чето, което бях поръчал за направа при @Parni_Valjak. Днес го изтествах на 100% (100 вата, 16 ома) мощност и всичко е 6! Ето снимки на машинката:

 

13387717321309489850125920945032Zw5uvT5EBSiD0i3RVO.JPG

 

6942314415681258371259209455s2lQIQ4U4c8QRwCrtgG0.JPG

 

12788048427907646731259209459iQdexbEFWFpNbkbxsDjR.JPG

 

Изделието е супер като дизайн и функционалност. @Валяк, мерси още веднъж !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Честито!

 

Би било интересно да се чуе сравнение на запис между леко усилен амп без атенюатор и повече усилен със. При еднакви (горе-долу) изходни звукови нива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това наистина ще е интересно, даже мисля, да взема да го направя, за да могат евентуални заинтересовани да се ориентират за разликите ( а те са чуваеми, макар че модерните ампове си свирят добре и и тихо)

 

Честито за придобивката :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Марио!

Супер китара :hooray:

 

 

оф:

кажи за тези стойки с какви дюбели ги направи?

Смятам да си купя и аз за стената в новия апартамент...

Обаче е гипс шпакловка и тогава тухли.

 

Здраво ли е?

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро си взех нова китара TUSK by Greco произведена 1984 в Япония. Убийствен звук и дизайн , жълтурите са си свършили добре работата. Има леки козметични проблеми по грифа и по тялото но не са фатални. Това е тя:

dsc00188mn.jpg

dsc00187sa.jpg

dsc00191zk.jpg

dsc00192hk.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.