Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Хубаво де, докато чакам да ми стане готов Ibanez-а, днес ми се върна другата китара от ремонт (нова ми е) - ЯКОООООООО, как изглежда, какъв звук, колко верни тонове... :pray:

Направо не мога да повярвам, че е моя..... :headbang:

Малко снимки - Aria Diamond

 

13102009385.jpg

 

Предполагаема година на производство 1976-1978. Япония.

 

Това лютиерството си е изкуство. Ники, благодаря ти мое китарно гуру :mellow:

Редактирано от death^metal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Най-накрая и аз да се похваля.

Китарката е корейска - махагонови тяло и гриф, кленов топ, фингър борд - палисандър, set-in nek.

$120 USD Да живей e-bay! - дет' се вика... :)

 

546123719126755243212553784595YHuBeQIEo3Elp9bhZKp.JPG

 

153917921516092719951255546786GrmpQACii12r9fCuuwc2.JPG

 

873497404073119471255546792QjrbN5TINXoZYXlsguhU.JPG

 

Повече инфо на: http://www.swingguitars.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка баница ;) сега им разгледах сайта. Как е като изработка? От интернет магазин в ибей ли я взе или от човек? Гледам че и адаптери продават, пиши дали обаждат добре. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dandilov,честита китара,дано да си доволен от покупката.Само да питам удържаха ли ти мито или ДДС или някви такси за китарата?Или си я купил от ЕС-то?Щото ме плашат с разни проценти тука и не се навивам да взимам нищо над 90 лева извън ЕС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички честитки! <_<

Цената на китарата е $120, shipping - $120 и тук ме изсуровакаха още 96лв. за мито, ДДС и обработка на документите. Лошото е, че ме преметнаха с митото... обмитиха ми китарата заедно със shipping-а (мито общо върху $240). Така трябвало ми казаха тогава... После разбрах за измамата, но майната му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не мога да изтрая и аз да не се похваля:

015433339.jpg

015433341.jpg

015433343.jpg

Снимките са ми много кофти както винаги.Тежи 4 кила и 700 грама ,направо не се трае повече от час,но ме радва много,не мога да спра да свиря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,преди два дена се сдобих с този 12 струнен Ibanez V302TV,made in Japan

произведен някъде през средата на 80-те години :

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2640/19...cdnHKgnOQaP.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2127/16...JgpLPbxtEii.JPG

<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички честитки! <_<

Цената на китарата е $120, shipping - $120 и тук ме изсуровакаха още 96лв. за мито, ДДС и обработка на документите. Лошото е, че ме преметнаха с митото... обмитиха ми китарата заедно със shipping-а (мито общо върху $240). Така трябвало ми казаха тогава... После разбрах за измамата, но майната му...

 

Голяма гадост е,че включват парите за транспорт в себестойността на продукта.Въпреки това китарата си заслужава.Аз много харесвам такъв тип китари.Без значение дали е Гибсън,Епифон,Карвин,И Ес Пи,или марка,която не съм чувал.Като си погледна фендероподопната оттук-оттам сглобявана китарка,чак ме е яд що не си потърсих някоя като твоята или на serengeti.(Честито и на него!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле мале, що ЛП- копия се изредиха! Честито на всички!

@serengeti - Сподели моля те повече за твоята. Да не е от по- неизвестните японски копия от Lawsuit ерата? Какво е дървото и тона? И един въпрос малко встрани : Защо толкова често се посочва теглото на ЛП копията- това има ли отношение към качествата им? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Мисля че е от 1980 год.Отначало като я включих изтръпнах,защото адаптерите бяха свързани идиотски,но на пръв поглед не можах да открия грешката.Но после след малко игра с поялника всичко се оправи.Бил Лоурънса направо зверски звучи в нея.Дървото е махагон но така е боядисана че не мога да разбера дали е с топ или е само махагон.А за теглото знам че колкото по тежка е китарата по -плътен е тона може би има нещо общо с резонирането.@ЕamechaniX бриджа верно е брас като го свалих и го почукам звънка като камбанка само има едно като струничка което държи винтчетата а при мен го няма та се наложи побългаряване защото saddles бръждяха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се сдобих ( чрез бартер ) със следните две приятни китарки. Не съм много голям фен на Ибанец, но тези наистина си имат доста добри страни за дадени стилове. Аз отдавна си търся шред китара, май този път си намерих ;)

 

ibanez540sltd.th.jpg

Ibanez 540SLTD

 

rg570fm2.th.jpg

 

Ibanez RG570FM

 

kolekcia.th.jpg

 

 

Понеже всичките ми китари (без една) по изключение са в къщи, им направих и една семейна снимка :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.