Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Вчера като минавах през един магазин си закачих кебнценце

 

micro.jpg

 

Иначе правих пролетно почистване в къщи и използвах че камионите и китарите бяха струпани на куп да ги щракна

Колекцията ми от педали доста понамаля напоследък

proletna.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@ kolio_k : Да ти е честито Роланд-чето!

А иначе, от клиповете ти, съм виждал, най - много да ползваш последните 2 китари вдясно?

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ kolio_k : Да ти е честито Роланд-чето!

А иначе, от клиповете ти, съм виждал, най - много да ползваш последните 2 китари вдясно?

 

Мерси, много забавна играчка :rocker: , ще се позабвалявам с нея

 

Иначе, нормално свиря най вече с тази най в ляво (Yamaha SA2200) , но наистина във форума брмча предимно с левите две :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kolio_k : Ампчето е разкошна играчка - за съжаление е твърде.. голямо за мене ;) ТЪрся си нещо джобно за походната китарка с която пътувам в командировки и ваканции. Имах Смоуки - размерът е идеален, но ми трябва нещо толкова малко (и яко), но да е способно (и) на чист звук. Сегашното ми има звука, но е колкото 2 х 2 х 2 Смоуки-та във всички размери. По-малко е от Роланд-а, но искам още по-малко :)

 

А китарите са достойна колекция, но май има още - не виждам, например, РМ-а ? Иначе бих (и съм) избрал почти същите, без 'модерната' :) и само около 1/4 от всички педали (или по-малко). Ама да несе правя на 'светец' (пурист) - използвам за някои работи дигитален процесор, който теоретически замества (всъщност неубедително) всичките ти камиони...

 

Ако при пролетно почистване човек си 'намира' по прашните ъгли хубави играчки, щях да чистя всеки ден.. :)

 

Дай Боже всекиму!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Бицев,

 

най-джобното за момента като че ли е това:

 

Vox-AmPlug-AC30.jpg

 

VOX Amplug AC30

 

Само че се действа на слушалки. Реално е малка спийкър симулация на AC30 на Vox, с гейн, волюм и тон, пъха се директно в китарата и оттам си вкарваш едни слушалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@flisk : относно Вокс-чето - знам го, не става за мен. Мойта походна китара си има слушалки - и то много интересни, работят без батерии! (Някой ден ще я покажа тук).

 

Трабва ми амп-че да надвиква акустична китара или някой гето-бластър (дръжкофон) - и да е джобно (е, хайде - в джоб на палто, не на риза :girl_witch: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.