Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Едно измислено Експлорърче купих преди някой и друг месец. Всичкото електроника и железа беше в насипно състояние в една найлонка. Ужасно грозен златен хардуер и като бонус - супер кьопав. В резултат китарата не държеше строй, но пък свиреше учудващо добре. Затова реших да ѝ дам шанс в живота и я оборудвах с Gotoh бридж/тейлпийс и ключове, нови винтчета, жак, страп бутони, пуш-пуш потенциометър и едни noname (засега) адаптри, след което придоби следния вид:

Explorer-01.jpg

Explorer-02.jpg

Марката е евтина и заради глупостите на Гибсън вече не правят такива модели. Материалите и изработката не са нещо особено, в никакъв случай не подсказват висок клас инструмент или безкомпромисен звук. Обаче явно нещо са уцелили в тази бройка, защото свири МНОГО добре. Само нъта остана да сменя и евентуално някой ден да я дам да ѝ сменят прагчетата, че тия са доста плоски отгоре вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито за придобивката, изглежда много добре! Ако имаш път към София и ти е интересно, дасни едно ЛС - можем да го сравним с моят Експлорър, който изглежда доста близо до нея.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Последният вариант на сетъп [emoji3] Пиви мейд ин САЩ ще замени месата (която е прибрана на сигурно).

5bd977d79c5296905e703cef3389215b.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам дуал ректо 100 вата 2009г (не е мулти ват варианта). Тя си стои прибрана на сигурно, просто реших като ще свиря в хардкор банда да съм с хадкор усилвателя [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм влизал из форума и не съм се хвалил, сега като гледам от година.Сега с тези карантини остава повече време.Сдобих се с някои ефекти китаркa Ibanez RG470 copper и един MV3 amp.

119182492_10223304254138618_578548136270

9HOcOsFBfo5KQi0hL7L1eNH-x-r_Y9ISQOY2lM1o

JHOC1.jpg                                      cs04kgtjjhexnc0lodut.jpg              101400771_10222402949366562_446382780071                            122878653_10223628142235618_528014427094                                        

 

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да се изфукам със скорошни и не толкова скорошни придобивки - даугнрейднах си '86 Charvel -a от модел 3 на модел 2 :) SD Black Winter inside, къса глави!IMG_1358.jpg.cf757a6f7a0563a94ec35200b00c21ee.jpg


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И си взех още един, от по-новите - 2010 MIJ San Dimas. Не вярвах, че може да има толкова удобен гриф! И че D-tuna всъщност върши съвсем добра работа :) IMG_1357.jpg.b16a363adbf4a50d1dbd90696021ae64.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Изглежда, като да се очертава голям пилатес. Остава ли време, да се насладиш на всичките? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно -  повече от половината ми китари са черни. Може би е нещо подсъзнателно - първата, която пипнах, първата, с която репетирах (осигурена от ДКМС - като разбраха кво свирим си я взеха обратно:))), първата подарена, първата купена с мои пари, първата открадната - все бяха черни! Че и жена ми е брюнетка - Фройд може и да е казал нещо по въпроса :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо неприлично полигамен. Какъв е тоя харем дето го заформяш, не може ли като нормалните хора с по 3-4? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.