Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Това си купих днес. Френска китарка - Lag Arkane 500 със Seymour Duncan адаптери, ама не знам точно какви. Най-големия й бонус е, че е супер лека и грифа е уникално як и удобен. Адаптерите също звучат много яко!

10521760_10204488973011222_9097304293604

Редактирано от Janick_Gers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

^ това че ти свириш само на китари тип Jaguar не означава че с тях започва и свършва света....

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не само тези са интересни. ES335, Firebird, Мустангове, и други. По принцип, каквото е по-различно от стратове, теле, ЛП или всякакви разно(одно)образени металджийски палки.

 

Разбира се, "един интересен инструмент" = "на мен". Каквото е интересно на други, се вижда тука в темата, иначе би нямало да ги купили (надявам се че исползвам граматика долу-горе коректно, е доста трудна конструкция)

Редактирано от Jim-ph
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като лош метълс много мразех кухарките, докато не открих това: http://instagram.com/p/rK2fj2gZdA/

Ibanez exotic wood серията, с тяло изцяло от sycamore - някъв двойно препикан ясен, b-band преамп и най-удобния кухарски гриф. Па и звучи, нищо че е китайче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления! Ужасна китара е :) Тия хора от Ibanez чак сега се научиха да си точат по-скъпите модели. Махай ги тия адаптери час по-скоро, че жалеят яко, ама яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^

Махнати са отдавна и са сменени с SD Pearly Gates™ SH-PG1 - нек, и SD Custom™ - бридж. Ще бъде екранирана като хората с медно фолио и ще и се сменят потенциометрите, и 5-позиционния ключ с по-качествени, за да не шумят . След това сетъп с 10-46, нисък екшън и лико сваляне на средния адаптер. :)

 

^Точно, 2550Z GW. След малко ще се разпиша в Ibanez клуба, че се посъбраха. Скромни са в сръвнение с тези, които съм виждал в твоите ръце, но все е нещо. :)

 

Благодарности на колегата от форума, който ми я продаде. Китарата е изключително запазена.

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.