Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво пиете ...


edgecrusher

Recommended Posts

Хич не се лъжи с яйца, сериозно. По-добре мляко, а ако държиш на яйцата, за предпочитане е един жълтък с малко мед и ... мляко (тряа да си отворя мандра)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

...като записвам вокали употребяжам следната гадост...маргарин или масло подлсадено с малко мед...отвратително е ама въпши отлична работа...иначе нищо специално преди концерт ама веднъж бях болен с възпалено гърло и успях да спася изявата с една доволно гадна микстура от лимони, мед и сода за хляб...прочиства налепите съвършенно но ефекта е краткотраен така че не е зле да се консумира непосредствено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Преди участие наблягам на бири4ка за да се поотпусна ...но задължително на сцената си имам вода защото биричката колкото и да помага за настроението...ОБЕЗВОДНЯВА...пример: Пиеш 1 изпикаваш 2 и водичката в такъв слу4аи е полезна на сцената...и предпоръчвам колкото и да сте кофеинови наркомани ....ограничете кафетата преди изява Т.Е. Не пийте кафе :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

4ай от мента или ма6терка пия .... хладка вода като имам хра4ки не6то ако съм настинал тва помага.преди пеене 2-3 4аса е хубаво 4овек да се нахрани за да има сила да пее ....тва е от моя скромен пев4ески опит...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ми аз понеже съм басист пия квото има и колкото има (алкохол става дума)

до толкова че да не си изпусна баса и да се разбере че не свиря :lol:

Редактирано от kukuman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа аз по принцип не пия ма кат се наям едно убаво преди концерта и после на сцената си ми е добро :ph34r: свеж съм и и съм догоре :ph34r: иначе кво ям? епа квото има в нас в хладилника. Ако има манджи - тва ям. Ако не, си праа некви сандвичи и са намуам кат американец през уикенд. Но аз съм на китара и говоря само за сценичната треска .... демек че не пия там против притеснението и напрежението, ама що се отнася до вокалите тама за гласа им незнам баш нека си пият там вода...... мед нещо да ядат абе незнам :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" ...Пия всичко, що ми падне

От оцет до антифриз..."

 

Без значение дали ще пея, пия, рева, влизам в тоалетната и прочие

 

Поздравявам ви с уникалнат апоезия на BAD NEWS и култовото им парче:

 

 

ARTIST: BAD NEWS

ALBUM: BAD NEWS (2004)

DRINK TILL I DIE LYRICS

 

GIVE ME ANOTHER DRINK MR BARTENDER

IF YOU DON'T I'M GOING TO STICK YOUR DICK IN A BLENDER

'CAUSE I, WOAH I,

I'M GONNA DRINK TILL I DIE!

 

ALL I WANNA DO IS DRINK AS MUCH AS I CAN

THAT'S WHY I'M A MEMBER OF A HEAVY METAL BAND

'CAUSE I, WOAH I,

I'M GONNA DRINK TILL I DIE!

I'M GONNA DRINK TILL I DIE!

 

LAGER MAKES ME HAPPY, VODKA MAKES ME MEAN

I'M A HEAVY METAL, DRINKING, DRIVING, ALCOHOL MACHINE

LISTEN TO ME DRINKING, DRINKY DRINKY DRINK

LISTEN TO ME WHEN I GO "BLEAUUURGH!!!"

 

BUT I, WOAH I,

I'M GONNA DRINK TILL I DIE!

I'M GONNA DRINK TILL I DIE!

 

I GET UP IN THE MORNING, DRINK A BOTTLE OF GIN

FORTY PINTS OF LAGER AND A BABYCHAM

'CAUSE I, WOAH I,

I'M GONNA DRINK TILL I DIE!

I'M GONNA DRINK TILL I DIE!

 

ЕБА СИ ЖЕГАТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само минерална водичка преди и по време на пеене, а след тва каквото има, колкото повече, толкова повече ;) А яденето минимум 2 часа преди пеенето. При мен поне е закон тва.

А тва да къркаш безконтролно преди и по време на участие си е жива простотия. Адски безотговорно е и супер много се дразня ако някой от музикантите се напие и почне да се*е на труда на другите на сцената. Ако вокала се напие става мааазало: забравени текстове, фъфлене, плюене и 'секви такива мизерии. Преди седмица гледах една бандичка, не свиреха лошо, но вокала им беше пиян като свиня... жал ми стана за горките музиканти. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.