Jump to content
Българският форум за музиканти

Български самоучител за китара!


Recommended Posts

Вече е налична и касетата към първата част на "С китара на купон". Благодарение на Da Kums, който ми я изпрати по-рано днес, вече имаме пълната колекция от книжките и касетите към тях! Нека му благодарим за труда, както и за това, че реши да я сподели с всички фенове! :bravo:

Аз, като един заслужил майстор на ъплоуда, разбира се вече я качих на САЙТА си, откъдето всеки може да я свали свободно. Надявам се да ви хареса! :headbang:



Искам още един път да благодаря на всички, които през изминалите вече над 3 години ми помогнаха в това начинание:
nip (Владко) - за сканирането на повечето книги и "МР3-рането" на част от касетите. Фенът, с който започнахме всичко това!
Rammkopf - за касетата към "Рок буквар".
Patience - за "Рок бас".
Mephistofel - за "Рок бас".
Da Kums - за касетата към "С китара на купон".

И най-вече на Юли Марков! Не само за това че написа и издаде тези книги. И не само, че запали много от нас по китарата и музицирането. Но също и за това, че даде съгласието си да се разпространяват безплатно в електронен вид! :thumbs_up:

Respect, dudes!!! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

да, разбрах ... и ти хостваш от твоето ПиСи ... благодаря много за огромния труд, за да ги има тези неща сканирани и качени за сваляне. Ще направим един начинаещ радостен :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо нямам РС, а Мас, да не се обиждаме! :thumbs_up:

Второ не е в нас, плащам си домейн и хостинг.

 

Абе няма голямо значение, важното е да се свири! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, щото по едно време през деня ... нещо хостинга издишаше ... както и да е. А за PC-то се извинявам ;) Вече съм предал "букварите" ... остава точно дето викаш ... да се свири ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Благодаря много на изброените по-горе личности! Изключително много ни помогнахте - на нас начинаещите. Живи и здрави да сте всички!

Поздрави,

Живко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте за касетата към първата част на "С китара на купон" тук пише че сте я намерили но аз немога да я намеря само книгата , а в посочения сайт пише-"Касетата към тази книга е загубена, затова не е качена!" така, че не мога да я намеря бихте ли ми дали линк от който мога да я сваля ? :music336::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
Отговорено (Редактирано)

Сайта работи чудесно, за 5 мин. се сдобих с всичко. Благодарско, много-много и ако се видиме някой път - пиенЬето е от мен и то на корем :cheers2:

Редактирано от N'Gor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Това което сте направили е чудесно.Помня ,че преди 15-16 години си купих книжките с китара на купон 1 и 2 и с тях започнах да се уча да свиря на китара:). днес 15 години по-късно синът ми свири по тях.Сега му дърпам и другите книжки.)

Наистина е жалко ,че си пропъждаме музикантите от държавата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сме се учили от тях и се радвам, че постоянно има хора, които да ги теглят и да свирят с тях.

 

Благодаря за добрите думи, но това нашето е нищо спрямо труда на Юли Марков. Всички заслуги са негови. :thumbs_up:

 

П.П. Добре, де, оставяме си 2% за нас... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Благодаря на  Baby Thomas за линковете на тези полезни учебници!

Благодаря и на Юли Марков за положения труд и разрешението му да ги ползват и други хора и то безплатно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.