Jump to content
Българският форум за музиканти

Български самоучител за китара!


Recommended Posts

Понеже доста хора искат книжките, обявявам - нямам линк!!

Спрян ми е сървъра на личния ми компютър с реално айпи, на който хоствах книгите. Имам ги на харда, и ако някой иска мога да му ги пратя в mIRC, ICQ, skype. За повече информация - на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обявявам, че в най-скоро време ще имаме още две касетки от поредицата в МР3 формат. Що станат готови ще пиша! До скоро! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имаме в МР3 формат аудио касетата към книгата на Юли Марков "С Китара На Купон 2".
Всички желаещи могат да я получат срещу скромната сума от едно "Благодаря!". smile.gif

П.П. Цялата работа по поредицата (сканиране, направата на .пдф, записа на касетите в МР3) е дело на моя добър приятел nip.
Нека му благодарим за всеотдайността, с която изпълнява капризите ни. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези школи под формата на ноти ли са,или табове?Че от ноти хал хабер си нямам.Ако са табовемоля за линк на ЛС.Ако са ноти здраве да е. :blink:

Благодаря предварително и браво за свършената работа! :hello: Хубаво е,че все още има такива хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на бързо прегледах съдържанието книжките(благодаря на Baby Thomas за линка :unsure: ).Добри са и за начинаещи са си екстра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Поредното допълнение към колекцията е касетата към книгата "Соло китара и рок импровизация". За редовните клиенти линкът е същият, а новите фенове да питат. B)

 

П.П. Благодарностите отново са за Владко, а.к.а. nip. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

аз не искам линк. някога си бях платил в магазин за една от школите на Марков и тана и не успях да открия нещо в нея, което да си струва парите ... :metalist:

ако открия къде е забутана в мазето ще я подаря на първото цигане, което видя 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха. Стига си ми развалял безплатния бизнес!!! :)

 

Пишете ми РМ за линк. Вече 14 пъти го казахме в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.