Jump to content
Българският форум за музиканти

Български самоучител за китара!


Recommended Posts

Супер! Имаме вече и бекъп трасе. А като стана въпрос за МР3... Ще потърся от някой френд касетовъзпроизвеждащо устройство, за да направя и другите касети, които имам. И без тях книгите са достатъчно полезни, но все пак. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black Dragon. От тебе пък ако знаеш колко бавно тегля, но все пак е по-добре от нищо.

Аз имах Рок Буквар - с него започнах да свиря - но го подарих на едно момче, което вече не мога да намеря. Страхотна книга с касетка - супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black Dragon. От тебе пък ако знаеш колко бавно тегля, но все пак е по-добре от нищо.

Бях пуснал да се дърпат/сийдват едни торенти, и за това връзката е /била/ ужасна. Извинявам се за което :cheers:

Вече трябва да е наред според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Хвала на таквизи такъми... ъъъ тъй де ентусиасти :):) Малко сорса се гняви с даунлоада, но като ги сваля ще ги кача на моя сайт (в дата.бг е хоста) да има мирър и на бг сърв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече можете да ги дръпнете и от бг мирър :)

тея неща са забранени!

Благодарете на Baby Thomas и неговия приятел, както и на Black Dragon, че се е сетил да ги качи някъде че да мога и да ги дръпна... КАто намерите/качите бас школата дръннете едно ЛС да я сваля и да я кача при другите :read:

 

Айде и приятно дрънчулене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално съжале за гафа :rolleyes:

 

Не съм го прочел точно това правило... Окз значи на 4 очи ще си разменяме не особено добре лицензираните матриали :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) какьв фарс

да защитавате авторските права на фирма Юбиса B):):):D:P;)

 

фирмата е на Юлиан и баща му

които не са никак лоши( тоест имам добри спомени от тях)

но в началото на 90-те повечето от табулатурите на западните банди и школи за китари - самоучители бяха нелегално копирани и разпространявани

ИМЕННО от тях

 

за което естествено бяха сериозно заклеймени от xxxx

 

макар че аз и повечето от старите вече китаристи тук са научили бая неща от тези копирани табове(за което сме си платили - но не и на който трябва)

 

НО ТОЧНО ПЬК ТЯХНИТЕ АВТОРСКИ ПРАВА ДА СЕ ЗАЩИТАВАТ

НЕ Е НЯКАК МОРАЛНО

(вьпроса е доста правистки и морален - но според соломоското право

НЯМА НИАКЬВ ПРОБЛЕМ ДА СЕ КОПИРАТ НЕЛЕГАЛНО ШКОЛИТЕ НА ЮБИСА

така както и те са правили това сьс стотици школи)

 

така че Фортисимо - ако не намериш книжката за баса - аз я имам

но уви нямам скенер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото си прав за фарса.

Как беше... да откраднеш от крадеца...

Юбиса продаваха сканирани школи и ноти и даже си слагаха и печатите отгоре :blink: Няма такава наглост.

 

 

Обаче трябва да има някаква обща такава политика на неразпространение на пиратски материали. Много мислих преди да го изтия това но в крайна сметка не е това начина за размяна на школи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да съм пристрастен а може и не....наистина Юли продаваше пиратски копия..само че с една малка подробност - че благодарение на тези школо много хора имаха изобщо някакакъв досег до музикална литература за рок, блус, джаз..във времена когато нямаше интернет..Аз си купувам българските албуми - не защото не мога да си намеря на мптройки....а защото искам хората които ги издават да продължат да го правят. От друга страна не ми пука за издателство Хал Леонард, които нямат офис в България, дори не мога да си поръчам защото не доставят до България . И с най голямо удоволствие ще притежавам техни ксерокопия..

Понеже нещата отиват към моралност , бих искал да попитам колко хора имат легално копие на операционна система? И чак след това да мислим за морал...благодарение на някой злобни пирати като Лазаров Рекърдс например аз имах шанса да слушам музика която щях да видя на кукуво лято...така че слава богу че ги имаше ..

Относно школите - Юли е от десет години в Канада, заедно със семейството си...школите му вече не се продават ( а и просто няма смисъл, след като от емуле можеш да свалиш цялата серия на Трой Стетина.. ) Според мен дори и по този нелегален апокрифен начин на разпространение , той не би имал против...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Тони, но и Мюзикмен е прав. Така че продължаваме по новата схема... :)

 

PlamenM, всичко може да си купиш през нета. Ако не знаеш къде - питай! Само мерак и пари да имаш... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.