Jump to content
Българският форум за музиканти

Коя е най-лекия DAW software ?


emo_tion1

Recommended Posts

Tрябва ми възможно най-лекия софтуер за запис.Целта ми е да мога да мога да покарам колкото се може повече ви ес ти плъгини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре един плъгин по-малко отколкото да търсиш някакви леки и ограничени софтуери. Понякога само един плъгин товари компа повече от самата програма.

Редактирано от patzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така ... по-хубаво използвай по-леки весетета и с едно по-малко , от колкото ограничен софт

леки .. незначи , че са лоши ... има ги много такива :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cool Edit Pro 2.0 - версията преди Адоуб да купят Синтрилиум и да оплескат програмката. По-леко от това за запис няма... Не съм сигурен как бачка с VST-та, но можеш да ползваш DirectX-ове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, какво толкова са оплескали Adobe? Понеже аз съм си много доволен от Audition 3. Но който иска, да си ползва версии отпреди едно поколение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам май няма по лек софт от Фрути лупс който същевременно да не губи от качеството.Рийпъра съм му хвърлил око но някъде четох,че не поддържал вст-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Reaper се сваля за секунди,за също толкова се инсталира и отваря,а това за vst-тата,кой ти го каза,направо недоумявам.Може би са имали предвид reason например.Комай само reaper остана единствената свястна програма,която може да се използува напълно законно без да плащаш във пълната и функционалност,разбира се докато не решиш да си търгуваш творческите си напъни.Аз я препоръчвам,особено за начинаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тоз Cool Edit, това е от 2003 година!!!

 

Брат, на мене и компа ми датира от онези времена - така че всичко е олдскуул... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лекия софт сигурно е hydrogen, само дето още не са го написали :)

А иначе Sequoia 7.02 я има по "специалните" места, тежи ок. 70 МБ, и е стабилна като танк - и също толкова "тегли"!

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с Ableton Live 8, аз съм доста доволен, но наистина понякога и един единствен плъгин е достатъчен да натовари машината примерно Waves. Можеш да експортваш някой неща като аудио и да ги зареждаш на ново, това също помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.