Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся добър и доказан учител по китара в София


Recommended Posts

Към автора на темата - аз ти препоръчвам един преподавател, който се казва Васил Василев. Мога да ти дам телефона му на л.с. Не ме е оторизирал да го рекламирам.

 

супер, след 4 страници се намери един нормален човек)) благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, единственият, който реве в тази тема си ти. Ти и никой друг. Отпървом беше само смешен със смешните си критерии, но в последствие откровено започна да дразниш. Намери подкрепа в лицето на някого, според когото щом не харесваш даден изпълнител значи си смешен и комплексиран (ти си помисли само), в последствие изкара всички с лабилни нерви и лабилна психика. Ти в Русия да не си завършил психология при Мая Лисина и как аджеба ги направи тези велики открития посредстом онлайн общуване?

Поне аватарът ти е подходящ, ако не друго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пич, единственият, който реве в тази тема си ти. Ти и никой друг. Отпървом беше само смешен със смешните си критерии, но в последствие откровено започна да дразниш. Намери подкрепа в лицето на някого, според когото щом не харесваш даден изпълнител значи си смешен и комплексиран (ти си помисли само), в последствие изкара всички с лабилни нерви и лабилна психика. Ти в Русия да не си завършил психология при Мая Лисина и как аджеба ги направи тези велики открития посредстом онлайн общуване?

Поне аватарът ти е подходящ, ако не друго...

 

:bravo:

Редактирано от mad_season
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пич, единственият, който реве в тази тема си ти. Ти и никой друг. Отпървом беше само смешен със смешните си критерии, но в последствие откровено започна да дразниш. Намери подкрепа в лицето на някого, според когото щом не харесваш даден изпълнител значи си смешен и комплексиран (ти си помисли само), в последствие изкара всички с лабилни нерви и лабилна психика. Ти в Русия да не си завършил психология при Мая Лисина и как аджеба ги направи тези велики открития посредстом онлайн общуване?

Поне аватарът ти е подходящ, ако не друго...

 

Пич, смешните критерии си ги остави за себе си. Твоите са ясни - аз съм малък човек, значи трябва два искам малко. Това, че тука правиш признание доказва, че не можеш да се удържиш от коментар. Кое засегнах? Комплексарската ти мижава личност? Съжалявам, не съм искал. Оплакват се тези, на които представа за света се гради на един единствен пример, и не дай си боже някой като мене да се усъмни и се започва holywar. Дай ми цитат, където посочвам на някого мястото, според неговите предпочитания на някои китарист. Това за лабилната психика го прие лично - какъв извод да си направя? Някои, например, не се заяждаха и простичко ми отговориха. Ако си мислищ, че отговорите се изчерпват само от това което вижда си много глупав. Напротив, твоятя ограниченост те кара да пишеш такива тиради. Ако си свикнал да ти налагат и да нямаш мнение това е проблем на твоята воля и възпитание. Аз така или иначе имам резултати от тази тема и то положителни, просто не се перкам. Това, че ти нямаш живот и цял ден следиш темата с мижавата си надежда някой да ме натири си е чисто твой персонален проблем.

Редактирано от mad_season
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.