Jump to content
Българският форум за музиканти

Ремонт на говорители


Recommended Posts

Както винаги Parni_Valjiak винаги имаш какво да кажеш е да те питам какво му е на втория ми пост в началото на темата? Сам казваш в твоя втори пост, че в някои ситуации ремонта е единствен вариант. Защо винаги пишеш постовете си така все едно са ти известни всички факти? 

Проблем е, че може да има негативно менение? Или е проблем, че след като си ги препоръчал ти значи са перфектни? Да съм те обвинил, че си препоръчал фирмата? 

Нито се оплаквам нито се сърдя, споделям с вас информация правете я каквото искате!      

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Искам да повдигна темата, като започна с това, че образованието ми и опита ми не са в сферата на музиката и електротехниката, така че се извинявам ако пиша като невеж. Такъв съм.

 

Имам високоговорители KRK Rokit 6, от които единия спря да работи, заради разпоен жак. Или поне като натисна/размърдам жака, има положение в което работи. Това според мен е лесна задача за някой с поялник, който обаче и знае как да работи с високоговорител.

 

Има ли сервиз в района на южните квартали (Красно село, Борово, Бели брези), на който бихте доверили тази задача. В обсъждания сервиз в Люлин, още повече с работно време от 10 до 17 в делнични дни, би ми било невъзможно да отида.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пробвай да размениш сигналните кабели, да не би да е в кабела проблема.

Ако не е от кабела - и аз мога да го погледна какъв е точно проблема.

Редактирано от dzwer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.