Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Идеята: -Всички питат всевъзможни въпроси определен потребител в тема "На горещия стол е ........" Въпроси за ежедневието за ценностите му , за музиката му , за всичко , включително сравнително глупави въпроси

Правилата: - Ако даден потребител се съгласи да седне на стола е длъжен да отговори на всички въпроси зададени от другите потребители.Включително и лични. Очаква се да бъде искрен. След като интереса към един участник спадне , се предлага нов , който да седне на негово място в друга тема.,

Смисълът:- Да се оживи форума и да се опознаят участниците във форума в забавна дискусия. Темите се пускат в "Говорилня" както се подразбира.

P.S. Идеята не е моя и съм я взаимствал от друг , чуждестранен форум с друга насоченост, но прави впечатление , че дава много активност и е забавно.Това не е аналог на "Самопредставяне" , понеже в общия случай се отговаря на безсмислени въпроси от сорта на "Кафе в млякото или мляко в кафето предпоиташ?" Просто за забавление и за хора с повече време зад клавиатурата..Та ако има някой готов да седне и да експерементираме с него ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

включително сравнително глупави въпроси

 

 

Понеже повечето активни потребители ми изглеждате зрели хора и умерени шегаджии,смятам,че ще бъде приятно да се поразпитваме малко,но,от друга страна,възможно ли е някой да изцепи въпроси като "Имал ли си сексуални фантазии със сестра си?" (аз нямам сестра) ,"Колко ти е голям?" (много голям не е,ама колко е злобен...),"Бръснеш ли си задника?" (опитах,не става),

"Искаш ли да спиш с някоя от форума?" (снимки дайте,снимки...),"Възбуждаш ли се,докато свириш?" (по-скоро обратното),

"Цигуларка или пианистка?" (каквото и да е,стига да мърда),"Циците ти истински ли са?" (едната поне да),и тем подобни културно-исторически въпроси,защото аз на такива няма да отговарям.

Но иначе ще бъде забавно,да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Може да отговаряш на всеки , съобразно IQ на потребителя , което излиза с дребен шрифт доло в дясно до часовника...или по спомени ако го нямаш тоя плъгин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм си скрил taskbar-а та не виждам,ще карам по интуиция.Но мен,например,какво толкова има да ме питат?

"Какво правиш в ежедневието?" - Ми ей на,пиша.

"А какво правиш извън ежедневието?" - Ми не пиша.

То скучно...

Трябва някой загадъчен,мистичен форумен образ,който се появява тутакси,и изчезва изневиделица (както казват по-умните кандидат-студенти).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз бих задал въпроси на tozi ,Viara .. щото са мистични и са истински музиканти. има и много други... примерно Евтим ...щото е яка мерудия , или на профита като валяка или Никифена или оня побъркания монтьор от Варна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Изключително правилна група хора си подбрал.Остава да приемат поканата.

Люси и Вяра мога да ги разпитвам до утре сутрин.

Бях изумен,когато вчера разбрах,че Евтим е навършил 25 години,просто защото имам чувството,че в акъла е на 45.Аз съм една година по-голям от него и още нямам акъл.

Парни Валяк ми изглежда излишно строг.Имам чувството,че ме гледа от контакта и ме дебне.Засега няма да задавам въпроси към него.

За Никифена и ЕАМеханикс съм с по-малки наблюдения,но ако ме интересува нещо за тях,с удоволствие бих ги попитал.

 

Бих добавил и Бицев.

И Лими.

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мистичен форумен образ,който се появява тутакси,и изчезва изневиделица

:) Мнооооого добро беше тва! Цял ден ще си хихикам като се сетя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е готина, ще внесе малко свежест във форума, че нещо много еднообразно стана всичко/Ако напиша какво имам предвид под всичко, ще ме баннат :) /

:) за идеята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, идеята е добра. Но и доста провокативна, което я застрашава :punkband: И аз бих питал доста неща доста хора :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Има някои доста разпространени вариации по разните форуми. Някои са измислени именно за да се избегне екстремизъм и неудобства; други са за улеснение или просто за да е по-весело. Примери:

 

- Въпросите не са съвсем произволни, а се избират от меню (където са вкарани предварително по-широк кръг от сериозни, хумористични и приемливо-'неудобни' въпроси). Всеки питащ има право само на един въпрос от менюто.

 

- Въпорсите са произволни, но 'жертвата' е доброволец - и съответно психически подготвен, че може да го питат 'някои неща'... Може да има периоди без доброволци, но във форуми с хиляди членове все някой се намира - особено ако има 'морков' (като отговориш на всички въпроси, печелиш нещо).

 

- Въпросите са стандартен набор (леко шеговита анкета), но 'жертвата' не е случайна нито доброволна, а се посочва от предходната - и така става верига (като в някои детски игри : )

 

- Няма въпроси, а с посочване по верига нароченият трабва да изброи/разкаже N-найсе неща, "които не знаете за мене" (любопитни факти като "едното ми око не е стъклено", "имам книжка и правоспособност за шофьор на гондола на ски-лифт", или "в свободното си време плета чорапи на кученцето си" - трябва да бъдат действителни факти, не е задължително да са сензационни)...

 

- - -

 

Каквато и схема да се избере, по-важното е да се направи, отколкото да се обсъжда до пълен консенсус (консенсусът е най-често как няма да стане). За съжаление не съм администратор нито дори модератор и не мога да поема отговорност за правенето. Присъединявам се към обсъждащите, в съгласие че няма да стане.

 

Някой да ме опровергае в това и да покаже, че става?

Редактирано от Бицев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не разбирам защо трябва да се занимават модераторите или администраторите с това нещо?

Прави се тема, предизвиква се някой, ако се съгласи се пише в темата и готово. Ако не се съгласи се прави нова тема и се предизвиква друг. Да, ние ще следим за реда вътре. Но относно организацията - който иска го прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Парни Валяк ми изглежда излишно строг.Имам чувството,че ме гледа от контакта и ме дебне.Засега няма да задавам въпроси към него.

...

big-brother-poster.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.