Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Някой да е попадал на новата версия.Аз я издирвам в интернет пространството но без успех.Поне визуално се поизкефих в офицялния сайт са дали доста снимчици но си е друго да я разръчкаш и да чуеш как звучи.Пусната е за продажби от 20 януари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Някой да е попадал на новата версия.Аз я издирвам в интернет пространството но без успех.Поне визуално се поизкефих в офицялния сайт са дали доста снимчици но си е друго да я разръчкаш и да чуеш как звучи.Пусната е за продажби от 20 януари

Мда,и аз я издирвам под дърво и камък но уви явно ще трябва да почакаме :D

Но съм сигурен че прекрасните (Н2о)ще ни зарадват все пак :D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи ;)

 

Сори гайс! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи ;)

 

Сори гайс! :green:

Сори, не сори....ама що не погледнеш първо в 'туинс' и тогава да си толкова категоричен. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи  B)

 

Сори гайс!  :green:

Сори, не сори....ама що не погледнеш първо в 'туинс' и тогава да си толкова категоричен. B)

това 2 ли е според тебе? аднат е преди 1 година... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи  :D

 

Сори гайс!  :green:

Сори, не сори....ама що не погледнеш първо в 'туинс' и тогава да си толкова категоричен. :cheers:

това 2 ли е според тебе? аднат е преди 1 година... :dance:

Упс...има нещо такова. Ама нали вярвам на очите си какво пише:

IK Multimedia - Amplitube v2.0 +273 Presets

...и щото не съм китарист и амплитюба не ме касае изобщо.... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи  :D

 

Сори гайс!  :green:

Сори, не сори....ама що не погледнеш първо в 'туинс' и тогава да си толкова категоричен. :cheers:

това 2 ли е според тебе? аднат е преди 1 година... :dance:

Упс...има нещо такова. Ама нали вярвам на очите си какво пише:

IK Multimedia - Amplitube v2.0 +273 Presets

...и щото не съм китарист и амплитюба не ме касае изобщо.... :think:

Единицата я има в този пакет от 273 пресета ... И ако някой не знае за какво става дума , тегли торента на съответния уполоудър и той печели рейтинг . Лесно е ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи  :unsure:

 

Сори гайс!  :green:

Сори, не сори....ама що не погледнеш първо в 'туинс' и тогава да си толкова категоричен. :headbang:

Пич да кажем, че съм доста "вътре" в този бизнес (не пиратския :headbang: ), при това от доста дълго време... Знам кога, как и къде изтича всяко едно по-важно парче музикален софтуер!

 

Айде наздраве :headbang:

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........... а дали Amplitube 2 ще измести GuitaRig 2 aaa??? лично мен много ме съмнява а относно кракване и т.н. няма място за притеснение. аз не се сещам за някакъв софт. който да съм си купил и не мисля да го правя. търпение другари, търпение................. :P;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.