Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Чудих се къде да я бодна тази темичка и реших тук да е мястото! Та така - провокиран от определено приятното за мен изкарване на последната импровизирана форумна среща се замислих дали не е възможно да го правим по-честичко и да стане един вид традиция ( например веднъж или два пъти месечно в определено заведение - нямам нищо конкретно предвид)? Идва втората сряда на месеца и си знаеш - упс,днес ще ходя да се видя с форумните образи,та да си махнем взаимно зелките и да си ги поритаме после! :)

Става въпрос за София де,струва ми се,че болшинството сме от Шопландия! :)

 

Ако ви допадне идеята,нека да преминем към изпълнението й - очаквам предложения( за час,място и т.н.),градивна критика и почерпки - сега съм на ирландска вълна - "Jameson" или "Bushmill's" не отказвам! :twisted: :inlove:

 

Поздрав за всички съфорумници с Faith No More - "Take This Bottle"! :)

 

Хайде - топката е във вашата градина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е мнооо интересна!:)

Ма нека бъде 1 месечно!щото поне според мен така ще се събират повечко хора! :):)

Иначе съм за! с двете ръце!Щом има пиене......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберем достатъчно хора аз съм склонен да се заема с организирането - все пак имам дългогодишен опит в заформянето на всякакъв тип запои! :)

Но за това е необходимо освен да сте съгласни,също така и да изкажете предпочитания за тип заведение( или направо конкретно такова),удобен час и ден от месеца.

Продължавам със сондажа на форумното мнение по въпроса! :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато имам възможност ще идвам. В момента нещата се наредиха така, че може би ще остана в България до Април и кой знае къде ще работя :) Така че бройте ме определено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мефистофелчо, предлагам да пийнем първо по кафе в "Кемпински - Зографски", а после да обърнем по нещо в "Буковски", тъй че приготви около 250 лева... :cheers:

 

Сега сериозно: аз съм за с трите ръце и осемте си уши стига да не съм на работа по време на очертаващото се мероприятие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мефистофелчо, предлагам да пийнем първо по кафе в "Кемпински - Зографски", а после да обърнем по нещо в "Буковски", тъй че приготви около 250 лева... :)

Ооооо,така ли ?! Май ти ще трябва да почерпиш - не аз съм си купил "Peavey Bandit",нали ? :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се обявявам твърдо против подобни мероприятия поради силни съмнения, че на тези "забави" най-вероятно ще се употребяват алкохол и други оп(о)йващи вещества, което от своя страна е немислимо за изрядни и пълноценни членове на тепърво оформящото се гражданско общество на територията на нашата китна Народна Република България :godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Муахахаха,размаза ме бре,човече!!! :godbless:

 

Само липсва лозунг от типа "Роналд Рейгън - враг номер едно на гара Тутракан!"! :godbless:

 

P.S. Коко,нещо ми играеш "немец в тила"... :godbless:

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аре и аз участФам :lol:

 

-прайме ли го?

-еми... <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_guitar2.gif" alt=":virtuoz:">

Ама от сега да те предупредя ,че няма джаги... <_>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.