Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Как може масово търговци продават 7 струнни китари, а като ги питаш за струни нямат.

 

На въпроса кога ще зареждате, ми се отговаря "Не знам". В такъв случай така и ще ви овиснат шибаните седем струни китари, ако искате можете да си ги натикате сещате се къде!!!!

 

от цяла софия сумата му е магазини можеш да намериш само 9-52 Дадарио ай не благодаря... и тук таме D′Addario EXL110-7 7-string 10-59 (истински късметлия) ама от тона на тези струни освен да ти се втвърди ушната кал друго нема да стане.

 

Питаш момченцата от xxxx кога ще имате? "не знаем", имате ли намерение да зареждате? "едва ли". Господа с тази маркетинг ще измрете от глад.... Дано управителя или там собственика го прочете този пост и да ви го натрещи, защото такова отношение към клиент можеш да имаш само на село.

 

Драги търговци вие да сте чували за

 

http://www.drstrings.com/pdf/drstrings_catalog.pdf

Тук погледнете на 3та страница.

 

GHS Boomers® LOW TUNES GUITAR SET
Larger than usual cores to control vibration

Product ID 	1st-E 	2nd-B 	3rd-G 	4th-D 	5th-A 	6th-E 	Purchase Online
GB-LOW 	.011 	.015 	.019 	.033 	.043 	.053 	  BUY ONLINE

GHS  Boomers® 7-STRING Electric GUITAR SETS
Light gauge Seven String set
Product ID 	1st-E 	2nd-B 	3rd-G 	4th-D 	5th-A 	6th-E 	7th 	Purchase Online
GB7L 	.009 	.011 	.016 	.024 	.032 	.042 	.058 	  BUY ONLINE
GB7M 	.010 	.013 	.017 	.026 	.036 	046 	060 	  BUY ONLINE

или

 

Ernie Ball 7-string Regular Slinky Nickel Wound .010 - .056 Lime Green pack

Ernie Ball 7-string Power Slinky Nickel Wound .011 - .058 Purple pack

 

и има други брандове за които нямам време да пиша, достатъчно време изгубих да звъня да се разправям майли да пиша и да търся псевдо търговци...

Смея да твърдя, че БГ има доста хора със седем струнни китари и доста от тях даже свирят в ЛА който можете да си представите какви Gauge трябват

особенно ако се с мизерната 25 инчова скала.

 

Земете си опичайте мозъците или затворете врати, поне да знам, че ви няма!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Доста е неприятно това със струните. Аз вече бродя не знам колко време и никъде не мога да си намеря дори 10-ки. Остава ми единствено да си поръчам един кашон струни по интернет и никога повече да не влизам в нашите магазини.

Европейски съюз ли? Да, бе да :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Остава ми единствено да си поръчам един кашон струни по интернет и никога повече да не влизам в нашите магазини ...

 

Това отдавна го правя - и не само за струните. Повярвай ми - няма да съжаляваш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха.... тези в xxxx никога нищо нямат и не знаят кога и дали ще го имат.

Редактирано от Arcturus666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано управителя или там собственика го прочете този пост и да ви го натрещи, защото такова отношение към клиент можеш да имаш само на село.

 

То това не само по повод на струни (и не всички, на които съм попадал там, май е голамо текучеството), ама от ФР не съм очарован... Един път само дето не ме накараха да си събуя гащите като пробвах китара, за да не я одраскам с токата на колана - "да не им пилел шефа"... Каиши... Това някъде през пролетта беше де, оттогава попаднах на едно разбрано момче там.

 

Има си начин да помолиш клиента да се държи деликатно със стоката, ама нали се сещате кога някой ще си купи като се държат като пъдари...

 

Та, сори за Офф-а. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна съм на мнение, че българските магазини или трябва да умрат най-сетне или да се освестят малко.

 

Дори перца гледам да си поръчвам отвън, когато имам шанс да ги прокарам с някоя пратка.

 

Не може да се водиш дистрибутор на тоз и на оня, пък фактически - инструментите да ги докарваш само при специална поръчка. Че то няма разлика, дали ще вляза в магазина, или ще си поръчам сам онлайн. Всъщност - второто е по-добър вариант, защото поне знам кога ще си получа пратката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не се ядосвай - колкото и да ги псуваме - няма да се променят. Единственият начин е да си купуваме по интернет (то и без това е по-евтино) и те или ще се променят или ще фалират. Няма да се занимаваме с глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз така един път влезнах в един магазин от съображения няма да кажа кой е и продавач консултанта почна да си нарежда шефовете и да говори доста груби неща за тях... как шефа е отказвал да взема еди какво си еди що си, защото не било хубаво (а през това време гледаш как се продава като топъл хляб) те и за това карат само струни Дадарио щото са хубави.

Хубави ама в US горе долу стават спомням си като ми дойде Шектера с едни такива беха доста добри много чист и брайт, скочих взех си от един магазин същите тогава имаха дестки. Направо ми се изправи косата като ги чух как звучат. Заключението е че явно има разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се нерви бе, Радо :punk_guitar: В eBay си е оферта да пазаруваш струни. Преди купувах по 3 комплеката Ърни Бол, излизаха по 6-7 кинта с пътя, тук знаем колко вървят. Неудобно е че се чака 5-8 дни, но пък не е болка чак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз май последно време само тва правя, май ще трябва да се отдам повече на любов.... ама и тя жената иска хубави нови дрехи ... бива ли такова нещоо

 

както и да е сега съм голям навитак на DR Hi Beeama!!!!

 

и последно ще реша какво ще го бъде с тези струни и ще знам какво да си вземам по големи количества.. но нека не и забравяме ГИБСОНа едно от струните които остават за ползване... в последствие ще решавам.

 

Един път си купих Ърни и втора ми беше на вълни по никакъв начин неможе да си сигурен, че тези струни не са отваряни преди теб, тъй като опаковката не беше запечатана и тона беше много глух. Даже мислех да върна струни които бяха на 3 седмици щяха да звучат по-добре :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаш момченцата от xxxx кога ще имате? "не знаем", имате ли намерение да зареждате? "едва ли". Господа с тази маркетинг ще измрете от глад.... Дано управителя или там собственика го прочете този пост и да ви го натрещи, защото такова отношение към клиент можеш да имаш само на село.

Не те знам от кое село си, но трябва да разбереш, че това дали ще има от любимите ти струни, не зависи от продавачите по магазините. Пък и щом почти никъде няма десетки за седемструнна китара, значи явно не са толкова търсени. Ако ти си единственият, който пита за такова нещо по магазините, то тогава е напълно ясно, че няма да се хванат да карат продукти, от които се интересува само един човек (това се отнася за всички търговци - просто не е в техен интерес).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти май не четеш колко човека се съгласяват с проблема и да не говорим колко още не са го видяли този ПОСТ!!!!!

 

И това за селото ми го спести, моля!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

любимите ми струни? - аз избройх поне 4 марки струни

 

магазините просто продават два размера на кръст и ти на това ако му викаш избор, значи си ограничен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.