Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой има ли ноти/табулатъри на юго-музика за китара?


Recommended Posts

Хора, присвири ми се старо сръбско :thumbs_up: (сигурно е от ръба на мивката в банята, главата ми в него и от хлъзгавия под). Потърсих доста и тук, и в гугъла и в различните сайтове с акорди и табове, но едно голямо нищо, само в един сайт имаше "Zabraneno pushenje", няколко пенсички.

Така, на мен ми трябват табулатури/ноти и акорди на сръбска музика: предимно стара такава, от 80-те и 90-те години, както и някои по-нови такива (междудругото, народна музика от всички краища на България не бих отказал във всякакъв вид). Да бъда по-конкретен:

Изпълнитрели:

Миле Китич, Синан Сакич, Лепа Брена, Неда Украден, Луис, Наташа Джорджевич, Шабан Шаулич и от техния отбор от 1978г. - та до сега ;)

Разбира се, неспоментатите от мен не изключват интереса към тях, има още редица изпълнители с песни-емблеми в този вид музика. :)

Благодаря предварително на всички, които се отзоват на това толкова трудно за откриване (поне за мен) чудо! :wacko:

 

p.s.

Защо и сърбите си нямат сайт като нашия "akordite.com", та да се куртулисаме и каквото и да потърсиш да намираш? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

...и все пак след като за два дни им прегледах съдържанието на сайта се оказва, че имат предимно от новата им музика песнички, а старите /изброени по-горе от мен/ изпълнители ги е хванала липсата или са мноого слабо застъпени /е как може да нямат нито по една песен на Бобан Здравкович и Синан Сакич, а да имат по 60 песни някакви изпълнители, които нито са популярни, нито се оказват толкова талантливи (след като ги прослушах - лично мнение) ?! /

Търсенето продължава.

:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си видял нещо на Хари Мата Хари?Аз не намерих,а много искам да им пробвам няколко от песните.

 

Рок ОН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и все пак след като за два дни им прегледах съдържанието на сайта се оказва, че имат предимно от новата им музика песнички, а старите /изброени по-горе от мен/ изпълнители ги е хванала липсата или са мноого слабо застъпени /е как може да нямат нито по една песен на Бобан Здравкович и Синан Сакич, а да имат по 60 песни някакви изпълнители, които нито са популярни, нито се оказват толкова талантливи (след като ги прослушах - лично мнение) ?! /

Търсенето продължава.

:)

 

 

Нема ли? Верно...тц, тц...е как така сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и все пак след като за два дни им прегледах съдържанието на сайта се оказва, че имат предимно от новата им музика песнички, а старите /изброени по-горе от мен/ изпълнители ги е хванала липсата или са мноого слабо застъпени /е как може да нямат нито по една песен на Бобан Здравкович и Синан Сакич, а да имат по 60 песни някакви изпълнители, които нито са популярни, нито се оказват толкова талантливи (след като ги прослушах - лично мнение) ?! /

Търсенето продължава.

:D

 

 

Нема ли? Верно...тц, тц...е как така сега...

 

 

За ноти/табове - "нема"! Виж, хора без работа, които не могат да съдействат, а могат да цъкат с Язик - има. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
Да си видял нещо на Хари Мата Хари?Аз не намерих,а много искам да им пробвам няколко от песните.

 

Рок ОН

охоо тука има фенове

Редактирано от pavell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.