Jump to content
Българският форум за музиканти

Консултации по електрическа китара


Recommended Posts

Понеже се прибирам за 15тина дена, реших този път за разнообразие ( и разбира се при евентуални желащи ) малко да се позанимавам професията си по диплома :cheers2: , а именно даскал по електрическа китара.

 

Мисля, че мога да бъда полезен в рамките на джаз, рок , блус , поп, обща теория, хармония, принципи на джазовата и рок импровизация, различни техникчески аспекти на свирене и тн. Бих помолил също и колеги с опит в областта да ми пишат на ЛС или в темата, колко струва нормално (или редно ) урок по китара напоследък, защото в България не съм се занимавал с това от 98ма някъде, а в Швейцария, където го правя, цените са леко неприятни :cheers: , за българския бюджет.

 

п.п. Завършил съм Swiss Jazz School, департамент на Бернската музикална акдаемия със специалност елктрическа китара, бакалавърска степен Jazz Pereformance и магистърска-педагогика на електрическата китара и джазова импровизация

 

п.п.Явно на 1ви не трябва да се пускат теми, забравих да пиша , че става въпрос за Пловдив. Още не си знам актуалния български номер, така, че ми пишете на ЛС, ще се свържа с вас за да се разберем

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Аз съм от Пловдив през уикендите :). Уча се от интернет и приятели последните 2 години, но прогреса ми не е такъв какъвто ми се иска та си мисля, че може би не е лоша идея да се тръгне на уроци. Свирил съм 2 години и сигурно имам мнооого вредни навици. Мислиш ли, че може да се направи нещо по върпроса да стане китарист от мен :)

 

П.С. Все още нямам електрическа китара, но в най-скоро време смятам да си купя така, че щом я взема може да те посетя за пробен урок :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ха, не можах да си намеря темата, а тя къде била бодната, много благодаря за което :recourse: .

 

Благодаря и на всички писали за интереса. Цената ми е първото,което ми хрумна предвид обстоятелствата (нямам представа как вървят уроците напоследък в България). На разположение съм до идващия петък и после пак лятото :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Кольо_К, дай нещо като работно време и дати, на които ще се занимаваш с ученици. Цената далеч не е всичко, което трябва да преодолеем, за да се доберем до теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено, като разбера кога точно ще се прибирам пиша в темата, за да могат евентуалните заинтересовани да си направят сметка. Но няма да се прибирам за достатъчно дълго поне до зимата. Ще пиша в темата, веднага щом има нещо ново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
Отговорено (Редактирано)

Ще бъда в България от утре, за около месец и с изключение на времето от 27 Юли до 3 ти Август ще съм в Пловдив. Евентуални заинтересовани от консултации биха могли да ми пишат :)

 

Цената за 1 час ще бъде 15 лева, надявам се да е ОК, защото си нямам представа от настоящите тарифи за китарни уроци :D .

 

п.п. Мога да бъда полезен в области като Блус, Джаз, Фюжън, теория, импровизация, техника на лява/дясна ръка и тн, метъл не съм свирил сериозно от 93та :) , едва ли бих бил адекватен там, освен за начинаещи (и съм сериозно out of date :))

 

Поздрави на всички!!

 

п.п. За евентуалните заинтересувани: на този линк (към канала ми в Youtube), можете да чуете свиренето ми

 

Youtube

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The member kolio_k cannot receive any new messages?

 

Завявам интереса си за уроци в Пловдив - как да се свържа ако не става чрез съобщения тук?

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами откровено идея си нямам защо е така, но ще се сдобия с телефон и ще го напиша тук, надявам се още утре сутринта, благодаря за интереса и до скоро виждане

 

п.п. Може да ми е пълен мейлбокса, току що изтрих 30тина стари ЛСта, сега би трябвало да работи

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.