Jump to content
Българският форум за музиканти


Apple&VSTI

Recommended Posts

Колеги да попитам, ако някой вече го притежава, да каже някакви отзиви.

Ясно че не е от X-серията, а от ниският клас - най вече ме интересува отново ли е китайска пластмасарка с изработка от супер-ефтинджос качество в Китай, със също-толкова дървена клавиатура като на PA500,PA300,PA600,PA900 и само приимуществото е че ползва информация,стилове,бленди от PA4X.

 

Минах от 600 на 2xPro , няма база за сравнение в усещането и качеството на клавиатурите( за звука пък, въобще да не говорим), в то зи ред на мисли искам да разбера има ли подобрение при 700 да речем усещане като на 3x 4x, или отново получаваме същият боклук за тези пари както при 600.

 

Поздрави.

Редактирано от Apple&VSTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желязната логика сочи, че 700 е новият модел на 600. Пипал съм 600, а притежавам 900 - разлика в изпълнението има, а не случайно и в цената. 

Та логиката сочи, че 700 няма как да се приближи като качество до Про серията дори след 10 години, тъй като от компанията нямат интерес да го правят. Съвместимостта ще да е в плюс на новия модел. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за отговора, така и предположих, но някак си сякаш искам да го чуя от човек,който притежава вече PA700, и е пипал и 600 и някой от PRO-серията 2x,3x,4x да каже, иначе на по  предположения и логика и аз така го тълкувам, но-все-пак искам  някой да го потвърди.

 

Значи за сега продължавам да си стоя на 2x, ако ще сменям ще е 3x минимум.

 

А за 900, ме изумяваш , ако наистина клавиатурата е 1:1 с 3x , не съм пипал 900.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна съм го задал този въпрос за ПА 700 и ПА 1000 в темата Всичко за ПА сериите на КОРГ, но отговор няма! Двата модела са Китайска изработка - това със сигурност! ПА4х - Италия :yes::) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна съм го задал този въпрос за ПА 700 и ПА 1000 в темата Всичко за ПА сериите на КОРГ, но отговор няма! Двата модела са Китайска изработка - това със сигурност! ПА4х - Италия :yes::)

Това, е ясно за изработката - кой,къде се прави - въпроса е конкретен - Има ли вече при PA700 приръст в качеството конкретно на клавиатурата и реагира ли адекватно като усещане както при 3x и 4x само клавиатурата коментираме, или отново си остава на ниво PA500,PA300,PA600 , със същото усещане за дървена,не-достатъчно подвижна и динамична клавиатура за пъргави и прецизни украшения,артикулации и трилери  ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пипал па 700 или 1000 но със сигорност  едното /ПА 3,ПА 4/ е метално и солидно а другото /ПА 700,ПА 1000/олекотена пластмасова версия на истинската машина.Ако трябва да се избирам между па 700 и па 1000 избирам па 1000.То се подразбира и от самите названия на моделите кое какво е.Определено съм на страната на па 3 х и па 4 х които ги има и на доста по-малка цена   втора ръка по базарите, онлайн.3000-4000 лв за па 3 и 4500-5500 за па 4.Препоръчително е да  се види и тестова да се посвири клавир  втора ръка.Желая успех и умната с избора на свирката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще опитам да тествам клавиатурите на ПА 700 и ПА 1000, дано в тукашните музикални магазини ги има тези модели! :):rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.