Jump to content
Българският форум за музиканти

Мел Плачкова - Слънцето Ни Пали


Recommended Posts

Драги колеги, щастлив съм да споделя с вас едно произведение, върху което работихме с екипа.


 

Ще се радвам да споделите мнение и обратна връзка за който и да е аспект от продукцията. 

Поздрави и весело лято!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не слушам много такава музика, но ми се струва добре направено парчето. За клипа, не мога да говоря, тъй като не съм режисьор.

Единственото, което мога да кажа като критика е, че според мен дикцията може да е по-ясна (без разбира се, да е натъртена), защото така, както е сега, се изисква известно внимание, за да чуе човек ясно някои то думите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не слушам много такава музика, но ми се струва добре направено парчето. За клипа, не мога да говоря, тъй като не съм режисьор.

Единственото, което мога да кажа като критика е, че според мен дикцията може да е по-ясна (без разбира се, да е натъртена), защото така, както е сега, се изисква известно внимание, за да чуе човек ясно някои то думите.

 

Според мен няма нужда да си режисьор, за да изразиш личното си мнение дали ти допада или не някой клип. :)

На мен лично песента ми харесва, приятна е, изпята е добре, смесена е добре, дори и дикцията за която говори колегата не ме дразни. Понеже се занимавам със студийна работа, единствено при обработката на вокала бих засилил малко най-ниските тонове в куплетите там където гласът няма много тяга (си бемол & ла бемол), но това само като пожелание, тъй като и сега си се чуват, макар не толкова изравнено спрямо по-високите. ;)

А клипчето, макар и снимано с минимален бюджет е доста свежо и приятно за гледане - браво, добре сте се справили! :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.