Jump to content
Българският форум за музиканти

Дигитален четец за ноти


Pianoslayer

Recommended Posts

Здравейте, надявам се това е правилното място за тази тема!

 

Проучвам пазара за дигитален четец за ноти. Аз съм пианист и свиря по всякакви събития и места и от време на време ми се налага да мъкна твърде много и тежки ноти. Да не говорим, че обръщането на ветровити места си е цяло предизвикателство. В момента излиза една жестока джаджа на GVIDO - http://goodereader.com/blog/electronic-readers/gvido-13-3-dual-screen-music-reader-review но ми е много скъпа. Друг вариант, който харесах е на apple IPAD pro, което е в поносими парични граници. Въпроса ми е, някой може ли да ми препоръча нещо, което ползва - независимо от парите,искам да имам предложения от хора, които работят или са работили с такова устройство. Иска ми се дисплея да е колкото а4.

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, имало нещо по-скъпо от iPad про, мислех, че Apple са най-големите безсрамници :)

 

По темата. Аз ползвам iPad, макар и не Pro, но върши чудесна работа. Има си програми в които може да си пишеш ноти, да вмъкваш pdf-и или само да си пишеш акордите. Виж според нуждите си избери нещо. Да не говорим,че паметта му е по-голяма от на GVIDO-то и можеш да го ползваш за още един куп неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В крайна сметка си взех iPad Pro 12.9. Вече имах възможността да го пробвам няколко пъти и е жестока машина, възможностите му са неограничени и музикалните апликации работят пефектно. Определено го препоръчвам,ако някой се чуди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.