Jump to content
Българският форум за музиканти

BTV Solo


doro36

Recommended Posts

Привет на всички и моля за извинение ако тази тема я има вече но поне в търсене не излезе нищо . Първо да кажа че съм абсолютен лаик в каквото и да е музикално отношение а за музикален софтуеър се поинтересувах преди няколко часа за първи път . Второ да обясня какво и за какво ми трябва - Понеже племеникът ми е ваканция и скучае пък като всички деца харесва тези новите бг хип-хоп хитове и тнт ще работим върху един проект през лятото да запишем някаква музика и текст и да ставаме интернет звезди  :lol:  . И гледайки и четейки попаднах на тази програма - BTV Solo - https://btvsolo.com/solo  която ми се струва доста лесна и подходяща за целта . Проблемът е че не мога никъде да я намеря свободна за сваляне ( free ) . Ако някой може да помогне с тази или с подобна програма ( да свириш музика от клавиатурата , добавяне на малко ефекти и тнт. ) ще съм благодарен . Погледнах и други програми като FL Studio но ми се струват доста сложни и много извън компетенцията ми . 

 

С най-добри пожелания

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.