Jump to content
Българският форум за музиканти

Jackson Kelly Bg Custom Shop


Recommended Posts

Най после и моето китарче е завършено! В тоя момент просто няма по-щастлив човек от мен!!! :blink: Направо ша са побъркам! :inlove: :inlove: :inlove:

 

Ето малко снимки тук

 

тяло - ash

гриф - maple

фингърборд - ebony

ключове и single-locking floyd на Boston

адаптори - за момента JHS /и аз не ги знам к`ви са/, след 1 месец задния ще го сменя с DiMarzio Norton /с любезното спомоществувателство на Yiwigi/

 

Много ще се радвам да кажете дали ви харесва и т.н....аз лично се разбивам от кеф, ама то нормално ;)

 

Хвала и вечна благодарност на Делян Обретенов - Диката, който направи този мой dream to come true! ДИКАТА RULEZ!!!

;);););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво, Сине, много се радвам за теб ей! Сега да даваш от време на време и аз да дрънкам на нея! :P Това на шега. А сериозно: супер е, че вече си с една мечта по-малко и една невероятна китара в повече!! Дерзай и да станеш поне като Джейсън Бейкър ;)

;);):D;););););):no::):D;);):blink:;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййййй!луда китара имаш!честита да ти е и много да свириш на нея!диката е луд.който иска да пише едно РМ на мен или на Burton за координати на диката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: айде честито и да я скъсаш от свирене :guitar: :guitar: :guitar:

а този Диката да е жив и здрав и да прави още такива изродии :godbless::lol:

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя въпросния Диката разбрах че май имал сайт!? Някой да го шерне? Или поне някакви ориентировъчни цени. А тая китарка колко ти излезе? И как е грифа? И примерно ако трябва да я сравниш с оригинален Jackson?

 

Обмислям в момента как да похарча едни пари дето още ги нямам :godbless::godbless::godbless: Та се колебая - адаптери/нова китара/поръчкова китара и затва така разпитвам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yehaa, верно, направо страхотно изглежда. Доколкото мога да видя изработката е перфектна. Пусни ми моля те РМ с координатите на този лютиер, че мисля да си сменя фретборда с абаносов.

 

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаптори - за момента JHS /и аз не ги знам к`ви са/

тия адапторчета JSH са готини. аз сложих такива преди време на стария ми скуайър и сум пре доволен. е не са димарцио ама стават определено. :godbless: аиде да ти е честита и със здраве да свириш!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда супер. Особено грифа - тези белите хави по края са много зарибяващи и ги има само на скъпите китари. :godbless:

 

Електрониката как е? Щото мисля да го потърся тоя човек да ми направи setup на китарата и да ми смени електрониката, че шуми. :godbless:

 

Поздрави за китарата! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда супер. Особено грифа - тези белите хави по края са много зарибяващи и ги има само на скъпите китари.  :godbless:

Моята има :godbless: Макар че не знам за кво са :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За красота? :godbless: Май му викат binding, има китари, които са "поръбени" с такова чудо по цялото тяло. Те са по-скъпите. Примерно USA-made BC Rich-овете имат 1-2 такива модела.

 

Иначе пак да повторя, тоя custom е трепач! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Тоя въпросния Диката разбрах че май имал сайт!? Някой да го шерне? Или поне някакви ориентировъчни цени. А тая китарка колко ти излезе? И как е грифа? И примерно ако трябва да я сравниш с оригинален Jackson?

 

Обмислям в момента как да похарча едни пари дето още ги нямам :godbless:  :lol:  :) Та се колебая - адаптери/нова китара/поръчкова китара и затва така разпитвам ;)

За сайт- виж това тук , друг не знам лично... ТУК съм качил малко повече снимки на негови китари

 

Инъче китарата ми излезе около 800лв. обаче само с единия баламски адаптор...с DiMarcio-то ще стане към 900...

 

за грифа...аз от днес съм малко или много пристрастен, това е ясно, но лично мисля че ако не по-добър, този по нищо не отстъпва на един Jackson-ски от 1500лв. например...просто човека си има технология на изработка и явно знае как да направи грифа наистина мек и удобен :guitar: Свирил съм на висок клас Ibanez и Yamaha - определено като удобство грифа не отстъпва по нищо!

 

А за сравнението с Jackson...пак искам да подчертая че съм пристрастен и нека никой да не се сърди, но мисля че тази китара е доста по-добра от въпросния модел,който преди исках да си купувам за 1000лв...като дървения, гриф и т.н. Това обаче си е лично мое мнение разбира се!

 

Много благодаря на всички за пожеланията! Радвам се че ви харесва!

:godbless::godbless:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

китарата е направо убийствена ....... да я ползваш със здраве ... :godbless::godbless::godbless::lol: аааааа е време е и аватара си да смениш :green: :green: :green: :green:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.